رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 26 خبر


  • شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
  • السبت ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۱
  • 2020 Saturday 4 July
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: بهره‌برداری از ۶۵ دستگاه ناوگان ریلی به ارزش ۱۵۶ میلیارد تومان به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با افتتاح این ۶۵ دستگاه ناوگان ریلی در سه ماه نخست امسال در مجموع ۲۰۹ دستگاه ناوگان ریلی به ارزش ۴۲۵ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید. در مرحله نخست امسال و در فروردین ماه […]

به گزارش جامعه نیوز:

بهره‌برداری از ۶۵ دستگاه ناوگان ریلی به ارزش ۱۵۶ میلیارد تومان

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با افتتاح این ۶۵ دستگاه ناوگان ریلی در سه ماه نخست امسال در مجموع ۲۰۹ دستگاه ناوگان ریلی به ارزش ۴۲۵ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید. در مرحله نخست امسال و در فروردین ماه ۵۶ دستگاه ناوگان ریلی به ارزش ۱۲۵ میلیارد تومان، در مرحله دوم ۸۸ دستگاه ناوگان ریلی به ارزش ۶۴۴ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید و در مرحله سوم نیز ۶۵ دستگاه ناوگان ریلی با سرمایه‌گذاری ۱۵۶ میلیارد تومانی ۸ شرکت ریلی افتتاح شد. 

این ناوگان از امروز سیر خود را در شبکه ریلی کشور آغاز می‌کند. 

همه این ناوگان شامل دو دستگاه لکوموتیو با ارزش ۵۰ میلیارد تومان، ۵۳ دستگاه واگن باری به ارزش ۴۲ میلیارد تومان، ۲ دستگاه واگن مسافری به ارزش ۲۴ میلیارد تومان همچنین بازسازی ۸ واگن مسافری به ازش ۴۰ میلیارد تومان در شش شرکت داخلی نظیر مپنا، واگن‌سازی پارس، واگن‌سازی کوثر، فلور سبز و ریل‌پرداز تولید شده است. 

بنا بر این گزارش، سال گذشته نیز جمعا ۷۷۸دست انواع ناوگان ریلی به ارزش ۱۲۷۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید. 

انتهای پیام/


اخبار مرتبطجديدترين خبرها