پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
بهبود شرایط در گرو انتخاب مناسب ما است - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

بهبود شرایط در گرو انتخاب مناسب ما است

به گزارش جامعه نیوز:

 بهبود شرایط در گرو انتخاب مناسب ما است

ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با تأکید بر حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری گفت: مسؤولان جمهوری اسلامی به صورت مستقیم و غیرمستقیم توسط مردم انتخاب می‌شوند و این نقش و تأثیر حضور مردم در اداره کشور را نشان می‌دهد.

وی افزود: اگر ما بخواهیم که آینده روشن‌تری داشته باشیم و شاهد حل مشکلات و بهبود شرایط باشیم باید ضمن حضور پرشور با دقت انتخاب کنیم.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی یک نظام مردمی است و بر پایه حضور و مشارکت مردم بنا شده و حضور مردم سرمایه اصلی نظام به حساب می‌آید.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم ما می‌توانیم با انتخاب درستی که داریم سرنوشت خود را در آینده مشخص کنیم و از این طریق در مسیر کاهش مشکلات گام برداریم.

وی افزود: حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی قوام و دوام نظام را بیشتر می‌کند و اگر هم از مسؤولی گله است راه آن قهر با انتخابات نیست.

انتهای پیام/

 


این خبر را هم ببینید:  چرا سیاست‌مداران و رسانه‌های فرانسوی به اسلام‌ستیزی دامن می زنند؟