پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

بشیری: گرانی افسارگسیخته کالاها به عنوان کرونای اقتصادی به جان مردم افتاده

به گزارش جامعه نیوز:

 بشیری: گرانی افسارگسیخته کالاها به عنوان کرونای اقتصادی به جان مردم افتاده

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، فرهاد بشیری در نطق میان‌دستور خود در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۲۵ تیرماه ۹۹) گفت: از آقای رئیس جمهور می‌خواهم تمام مساعی خود و همه ظرفیت‌های کشور را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای مبارزه با ویروس کرونا به کار گیرد و دستگاه‌های مسؤول تمام کسانی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ که در این زمینه قصور و کوتاهی دارند شناسایی کنند و با آنها برخورد قانونی داشته باشند.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: درخواست من از مردم نیز این است که توصیه‌های مسؤولان مبارزه با کرونا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ جدی‌تر بگیرند تا از این ویروس خانمانسوز با رعایت نکات بهداشتی و تولید واکنس کرونا پیروز شویم.

وی افزود: گرانی افسارگسیخته و نفس‌گیر قیمت کالاها به ویژه کالاهای تولیدی تحت نظارت دولت و افزایش قیمت ارز و سکه و کاهش ارزش پول ملی کرونای اقتصادی شده و به جان مردم ما افتاده است.

بشیری خاطرنشان کرد: لازم است رئیس جمهور به عنوان اولین مقام اجرایی کشور نظارت حداکثری بر امور اقتصادی کشور داشته باشد و نسبت به معرفی وزیر برای وزارت صنعت، معدن و تجارت بیش از این تعلل نکند.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مجلس باید تمام هم و غم خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بر رفع مشکلات اقتصادی کشور متمرکز کند و یک بسته حمایتی با هماهنگی دولت برای اقشار کم‌درآمد در نظر بگیرد و برای درازمدت با برنامه ریزی دقیق دیپلماسی اقتصادی کشور را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ فعال کند و صادرات را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در کنار تولید رونق دهد.

این خبر را هم ببینید:  خط حزب‌الله ۲۴۱ | هیچکس مستثنی نیست

وی در پایان گفت: مشکلات مردم فقط اقتصادی نیست بلکه تفاوت در پرداخت‌ها نیز هست و رسیدگی به اختلاس‌ها باید جدی‌تر شود و در خصوص شفاف‌سازی در همه زمینه‌ها اقدامات اساسی صورت گیرد.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *