رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۱ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 25 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  بشیری: دولت و وزارت خارجه پیام‌های منفعلانه و هزینه‌ساز به استکبار ندهند به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، فرهاد بشیری نماینده پاکدشت در مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه ۵ آذر) در جلسه علنی مجلس و در تذکری شفاهی اظهار داشت: روز گذشته مقام معظم رهبری فرمودند به بیگانگان نمی‌توان اعتماد کرد […]

به گزارش جامعه نیوز:

 بشیری: دولت و وزارت خارجه پیام‌های منفعلانه و هزینه‌ساز به استکبار ندهند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، فرهاد بشیری نماینده پاکدشت در مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه ۵ آذر) در جلسه علنی مجلس و در تذکری شفاهی اظهار داشت: روز گذشته مقام معظم رهبری فرمودند به بیگانگان نمی‌توان اعتماد کرد و باید به گشایش از طریق ظرفیت‌های داخلی امید داشته باشیم.

وی افزود: در ایام اخیر ضعف و ذلیلی را در دولت می‌بینیم اما پیام‌های منفعلانه و هزینه‌سازی که دولت و وزارت خارجه به استکبار می‌دهد باید قطع شود زیرا هیچگونه ساز و کاری با سیاست اصلی کشور یعنی عزت،‌مصلحت و حکمت ندارد و نه تنها دردی دوا نمی‌کند بلکه مشکل‌ساز است.

نماینده پاکدشت در مجلس گفت: باید از شلختگی در امور و سوء مدیریت در همه ارکان کشور جلوگیری کرد که خیلی از این اقدامات به معاش مردم وابسته است.

بشیری گفت: وقتی قیمت ارز کاهش  پیدا کرده است باز هم شاهد پرواز قیمت مرغ و لبنیات هستیم لذا باید رئیس‌جمهور و دلت به داد مردم برسد.

وی گفت: پروژه ملی کمربندی پاکدشت باید هر چه سریع‌تر از سوی دولت به سرانجام برسد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  نظر 8 نماینده مجلس درباره نقش آفرینی رسانه ملی در محرم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها