پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
بسیج ۲۳ دانشگاه کشور: هرگونه تعامل، تسامح و مذاکره با آمریکا ضدمنافع ملت است - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

بسیج ۲۳ دانشگاه کشور: هرگونه تعامل، تسامح و مذاکره با آمریکا ضدمنافع ملت است

به گزارش جامعه نیوز:

 بسیج ۲۳ دانشگاه کشور: هرگونه تعامل، تسامح و مذاکره با آمریکا ضدمنافع ملت است

به گزارش حوزه تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، بسیج دانشجویی ۲۳ دانشگاه کشور طی بیانیه‌ای درباره واکنش‌های دولت به انتخابات امریکا اعلام کردند: تجربه مذاکرات گذشته که در نتیجه آن توان هسته‌ای کشور مضمحل و تحریم های خصمانه آمریکا ضد کشورمان تقویت شد نشان داد که هرگونه تعامل، تسامح و مذاکره در تقابل با رژیم آمریکا ضدمنافع ملت ایران بوده و قائل شدن هرگونه تفاوتی بین سردمداران این رژیم، آدرسی غلط و گمراه کننده است. 

متن این بیانیه به شرح زیر است: 

بِسْمِ اللَّـهِ الرَّحْمَـٰنِ الرَّحِیمِ

«وَ لَمَّا بَرَزُوا لِجالُوتَ وَ جُنُودِهِ قالُوا رَبَّنا أَفْرِغْ عَلَیْنا صَبْراً وَ ثَبِّتْ أَقْدامَنا وَ انْصُرْنا عَلَى الْقَوْمِ الْکافِرینَ» بقره ۲۵۰

مدتی است شنیده ها و کلیت اخبار مملکت بزرگ اسلامی ایران حول محور کشور ظلم پرور آمریکا می‌گردد، به حدی که برخی مردم نه از جهت تمایل و علاقه که به علت سختی معیشت و مشکلات موجود، به اشتباه باور به وجود کلید حل آنها در گرو مسئله پست و بی ارزشی به نام انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کرده اند. یقینا این باور پوچ از بی کفایتی دولت حاضر و عدم وجود خودباوری و ایمان راسخ مسئولین به اقتصاد مقاومتی، به برخی از مردم غیورمان تدریجا القا شده است. 

و اما در این ایام، بعد از گذشت بیش از ۷ سال از ضمام داری گفتمان مذاکره از سر ضعف در دولت کنونی، بجای گفتمان عزت و مذاکره از موضع قدرت، صحبتهایی از دولت به منظور سازش و گفتمان مجدد با آن رژیم شیطانی به گوش میرسد! آن هم درست در زمانی که چیزی به سالگرد شهادت سردار سرافراز جهان اسلام و سرباز صادق دین و قرآن، حاج قاسم سلیمانی توسط رژیم اهریمن صفت آمریکا نمانده است! 

این خبر را هم ببینید:  امیرعبداللهیان: پایبندی یک‌طرفه ایران به برجام قابل دوام و پذیرش نیست

تلاشهای دولت و دولتمردان برای القای تفاوت بین دوکاندیدای انتخابات امریکا بر کسی پوشیده نیست. حال آنکه در تمامی نقاط اصلی و حیاتی همچون حمایت از اسرائیل، خوی استکباری، ظلم، فشار حداکثری تا نقطه فروپاشی به ایران، ترور سردار عزیزمان و… هر دو حزب امریکا در یک صف می ایستند و تنها تفاوت آنها در لبخند و اخمشان در مذاکرات است.

مع الوصف جریان دانشجویی، حزب جمهوری خواه و حزب دموکرات را دو روی یک سکه می بیند. رفت آمد حزب مسبب بمباران هیروشیما و ناکازاکی با حزب حمله کننده به عراق و افغانستان موجب عوض شدن دیدگاه هیچ عاقلی نسبت به آن کشور نمی شود.

تجربه مذاکرات گذشته که در نتیجه آن توان هسته‌ای کشور مضمحل و تحریم های خصمانه آمریکا ضد کشورمان تقویت شد نشان داد که هرگونه تعامل، تسامح و مذاکره در تقابل با رژیم آمریکا ضدمنافع ملت ایران بوده و قائل شدن هرگونه تفاوتی بین سردمداران این رژیم، آدرسی غلط و گمراه کننده است. 

توصیه ما جوانان دانشجو و دغدغه مند به شما این است که بعد از هفت سال اتکا به غرب و التماس مذاکره به دولت های آن و دیدن نتیجه سال ها لجاجت، نشنیدن صدای نخبگان و دغدغه مندان، چشم امید داشتن به چیزی جز ظرفیت‌های داخلی و مشروط کردن سعادت و آبادانی کشور به گوشه چشم دولت های غربی، به گفتمان اصیل انقلاب اسلامی برگردید و خود را در مقابل خداوند، مردم عزیز کشورمان و خانواده های معظم شهدا پاسخگو بدانید که روز حساب نزدیک است.

و در آخر قسمتی از سخنان نورانی حضرت امام (ره) خود گویای تمامی نکات می‌باشد:
کسی تصور نکند که ما راه سازش با جهانخواران را نمی‏‌دانیم. ولی هیهات که خادمان اسلام به ملت خود خیانت کنند! اگر بند بند استخوان ‏هایمان را جدا سازند، اگر سرمان را بالای دار برند، اگر زنده زنده در شعله‏‌های آتشمان بسوزانند، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگانمان به اسارت و غارت برند هرگز امان نامه کفر و شرک را امضا نمی‌‏کنیم. (صحیفه امام، ج ۲۱، ص ۶۹، ۱۳/۴/۱۳۶۷)

این خبر را هم ببینید:  اعلام اسامی کاندیداهای عضویت ناظر مجلس در خبرگزاری خانه ملت

والسلام علی من اتبع الهدی

بسیج دانشجویی دانشگاه‌های:

۱. دانشگاه آزاد اسلامی تهران جنوب

۲. دانشگاه آزاد اسلامی علوم تحقیقات

۳. دانشگاه آزاد اسلامی تهران شمال

۴. دانشگاه آزاد اسلامی تهران غرب

۵. دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

۶. دانشگاه آزاد اسلامی پرند

۷. دانشگاه آزاد اسلامی همدان

۸ . دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد

۹. دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه

۱۰. دانشگاه آزاد اسلامی قزوین

۱۱. دانشگاه آزاد اسلامی سمنان

۱۲. دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس

۱۳. دانشگاه آزاد اسلامی یزد

۱۴. دانشگاه آزاد اسلامی تهران شرق

۱۵. دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان

۱۶. دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل

۱۷. دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

۱۸. بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس

۱۹. دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

۲۰. دانشگاه آزاد اسلامی گرگان

۲۱. دانشگاه آزاد اسلامی کردستان

۲۲. دانشگاه آزاد اسلامی ساری

۲۳. دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد

انتهای پیام/