پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
بسیج دانشجویی جدی‌ترین مخاطب تحقق بیانیه گام دوم انقلاب است - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

بسیج دانشجویی جدی‌ترین مخاطب تحقق بیانیه گام دوم انقلاب است

به گزارش جامعه نیوز:

 بسیج دانشجویی جدی‌ترین مخاطب تحقق بیانیه گام دوم انقلاب است

به گزارش حوزه تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، محمدحسین کفعمی رئیس سازمان بسیج دانشجویی در مراسم تودیع و معارفه جانشین این سازمان که با حضور سردار قریشی جانشین سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، گفت:  ادعای ما این است که مجموعه بسیج دانشجویی به واسطه اتصال به نهاد علم، نوع مخاطبین یعنی جوانان و دانشجویان، ارتباط با دانشگاه و اثرگذاری در جامعه جدی‌ترین مخاطب تحقق آرمان‌های ترسیم شده در بیانیه گام دوم انقلاب است.

وی تصریح کرد: مجموعه بسیج دانشجویی باید بتواند با کادرسازی یک حرکت منضبط را برای گام برداشتن به سمت آرمان‌های انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب برنامه ریزی کند.

کفعمی افزود: رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب حرکت‌هایی را ترسیم کردند که مخاطب اصلی تحقق این حرکت‌ها جوانان هستند با این وجود جوانان در گام دوم انقلاب نیز باید به مانند حرکت‌های بزرگ در گام نخست شانه‌های خود را زیر بار مسئولیت قرار بدهند تا در نهایت بتوانیم در مسیر تحقق تمدن نوین اسلامی گام برداریم.

کفعمی ادامه داد: بسیج دانشجویی به عنوان یک مجموعه انقلابی باید هدف گذاری و نقش آفرینی خود را در گام دوم انقلاب به گونه‌ای ترسیم کند که بتواند وظایفش را در این عرصه به درستی انجام دهد.

وی اظهار داشت: ما در سازمان بسیج دانشجویی باید با برنامه ریزی و هدایت گری و پیگیری در مسیر رسیدن به آرمان‌های انقلاب گام برداریم و مضاف بر این شبکه تشکلی خود را برای رسیدن به آرمان‌ها و گسترش گفتمان انقلاب اسلامی هم افزا کنیم و قطعا در این مسیر نیازمند نوسازی در ساختار‌های سازمان، نواحی و نوع نقش آفرینی خود هستیم تا تحقق مطالبات رهبر معظم انقلاب در گیرو دار‌های ستادی گیر نکند.

این خبر را هم ببینید:  روایت اتفاق رخ داده در نشست خبری آلومینیوم و پیکان و توهین سرمربی به پیشکسوت رسانه‌ای

رئیس سازمان بسیج دانشجویی در پایان ضمن تقدیر از زحمات جانشین سابق سازمان بسیج دانشجویی گفت: آقای کیخا جانشین جدید سازمان با مجموعه بسیج دانشجویی آشنا هستند و از این حیث ما امیدواریم که با حضور او شاهد ارتقای نقش آفرینی تخصصی این سازمان باشیم.

انتهای پیام/