رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 92 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

 به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، نوید دانایی امشب در گزارشی به خبرنگاران، پیرامون آخرین آمار شیوع بیماری کرونا ویروس اظهار کرد: از ابتدای بروز و شیوع بیماری کرونا تاکنون ۲۴ هزار و ۶۴۱ مورد مثبت بیماری کرونا بر اساس معیارهای تشخیصی آزمایشگاهی PCR در مجموعه زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان شناسایی شده‌اند.  وی تصریح کرد: […]

 به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، نوید دانایی امشب در گزارشی به خبرنگاران، پیرامون آخرین آمار شیوع بیماری کرونا ویروس اظهار کرد: از ابتدای بروز و شیوع بیماری کرونا تاکنون ۲۴ هزار و ۶۴۱ مورد مثبت بیماری کرونا بر اساس معیارهای تشخیصی آزمایشگاهی PCR در مجموعه زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان شناسایی شده‌اند.

 وی تصریح کرد: در ۲۴ ساعت (از هفتم تا هشتم اردیبهشت‌ماه سال جاری) بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۴۳ بیمار مثبت جدید مبتلا به کووید- ۱۹ در شهرستان‌های تابعه دانشگاه و در مراکز درمانی بستری شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ادامه داد: مجموع بیماران بستری‌شده در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه از ابتدای بروز و شیوع بیماری کرونا ویروس تاکنون به پنج هزار و ۷۹۲ نفر رسیده است و ۱۸ هزار و ۸۴۹ بیمار نیز به صورت سرپایی شناسایی شدند.

 دانایی عنوان کرد: کل موارد بهبودی و ترخیص بیماران مبتلا به کووید- ۱۹ از ابتدای بروز و شیوع بیماری در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه به چهار هزار و ۸۱۶ نفر رسید.

انتهای پیام/۷۴۰۰۷/ز/م/


این خبر را هم ببینید:  سرپرست دپارتمان راهبردی فدراسیون فوتبال منصوب شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها