رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۷ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 19 May

به گزارش جامعه نیوز:  بر باد رفتن هزینه‌های میلیون دلاری/لغو کمپ‌های تمرینی در ژاپن به گزارش خبرگزاری فارس، صدها شهر و استان ژاپن مجبور شده‌اند در مورد برنامه میزبانی تیم‌های المپیک تجدید نظر کنند چرا که ویروس کرونا از حضور عمومی جلوگیری می‌کند و به اقدامات ایمنی پرهزینه‌ای هم نیاز دارد. شهر غربی اوکوئیزومو بیش […]

به گزارش جامعه نیوز:

 بر باد رفتن هزینه‌های میلیون دلاری/لغو کمپ‌های تمرینی در ژاپن

به گزارش خبرگزاری فارس، صدها شهر و استان ژاپن مجبور شده‌اند در مورد برنامه میزبانی تیم‌های المپیک تجدید نظر کنند چرا که ویروس کرونا از حضور عمومی جلوگیری می‌کند و به اقدامات ایمنی پرهزینه‌ای هم نیاز دارد.

شهر غربی اوکوئیزومو بیش از ۵ میلیون دلار صرف آماده سازی برای تیم هاکی هند در اردوی قبل از بازی‌ها کرد اما این کمپ تمرینی به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد.

پس از هزینه‌های میلیون دلاری وقتی مشخص شد این شهر باید اقدامات ایمنی و تست‌های متعدد را برای بازیکنان ارائه دهد دست از تلاش برداشت و اردوی هند را لغو کرد.

ماتسومی ناگاسی شهردار اوکوئیزومو در این باره گفت: ما می‌خواستیم یکی از تیم‌های سطح بالا در جهان از شهر ما بازدید کند و مهارت‌های خود را به کودکان محلی نشان دهد اما اکنون این امر غیر ممکن به نظر می‌رسد.

بیش از ۵۰۰ شهر برای میزبانی از ورزشکاران المپیکی سراسر جهان و بهره‌مندی از فواید المپیک ثبت‌نام کرده بودند. برخی از این شهرها به دلیل نگرانی از شیوع ویروس کرونا انصراف دادند و برخی نیز با اقدامات ایمنی امیدوار به میزبانی هستند. در برخی موارد نیز تیم‌های شرکت کننده تصمیم گرفتند اردوهای خود را در ژاپن لغو کنند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  نخستین مریخ‌نورد چین در سیاره سرخ فرود آمد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها