رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  برگزاری ‏چهارمین دادگاه جرم سیاسی با شکایت روحانی از رسایی به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حمید رسایی طی مطلبی در صفحه مجازی خود نوشت: در آستانه انتخابات مجلس یازدهم، روحانی در توییتی با هشتک ‎انتخابات تشریفاتی، نظرش را درباره انتخابات گفت! من هم در توییتی، نظرم را گفتم.  حالا او […]

به گزارش جامعه نیوز:

 برگزاری ‏چهارمین دادگاه جرم سیاسی با شکایت روحانی از رسایی

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حمید رسایی طی مطلبی در صفحه مجازی خود نوشت: در آستانه انتخابات مجلس یازدهم، روحانی در توییتی با هشتک ‎انتخابات تشریفاتی، نظرش را درباره انتخابات گفت! من هم در توییتی، نظرم را گفتم. 

حالا او شکایت کرده و بزودی چهارمین دادگاه جرم سیاسی بصورت علنی و با هیأت منصفه برگزار می شود. روحانی با تیم وکلا و من شخصا برای دفاع مستند از خودم آمادگی کامل دارم. 

‏مخاطب توییت من مثل روحانی، شورای نگهبان است، بدون اشاره به نام یا سِمَت کسی، اینکه چرا به وی برخورده و شکایت کرده، جای سئوال است؟! 

جلسه اول دادگاه برگزار و من به صلاحیت آن اعتراض کردم و خواستار برگزاری دادگاه مطابق جرم سیاسی شدم. قاضی نپذیرفت و بدون ورود درجزییات، به تجدیدنظر رفت. آنها استدلالم را پذیرفته و دادگاه جرم سیاسی شد.

برگزاری این دادگاه به سئوالات بسیاری که در ذهن شماست، پاسخ می دهد. آخرین بار بخاطر انتشار اسناد سرقت علمی در پایان‌نامه دکترای روحانی با شکایتش،  سه ساعت دادگاهی شدم و در نهایت به دلیل ارائه مستندات، به اتفاق آرای هیأت منصفه تبرئه شدم.

‏جالب اینکه توییت روحانی با بیش از ۸۰۰k عضو، ۵ هزار لایک و توییت من با حدود ۵۰k عضو و ۷ هزار لایک از مخاطب گرفت. 

13991213000424 Test NewPhotoFree - برگزاری ‏چهارمین دادگاه جرم سیاسی با شکایت روحانی از رسایی

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  سردار تنگسیری: تمرین دفاع از جزایر خلیج فارس از اهداف رزمایش پیامبر اعظم بود

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها