رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 12 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  برگزاری ۱۵۰ رالی تور گردشگری طی تابستان امسال در کشور حسین اربابی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس درباره برگزاری رالی‌تور گردشگری اظهار داشت: اجرای رالی تور گردشگری در کشور آغاز شده است و طی تابستان امسال برنامه‌های زیادی در این زمینه اجرا می‌شود. وی گفت: […]

به گزارش جامعه نیوز:

 برگزاری ۱۵۰ رالی تور گردشگری طی تابستان امسال در کشور

حسین اربابی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس درباره برگزاری رالی‌تور گردشگری اظهار داشت: اجرای رالی تور گردشگری در کشور آغاز شده است و طی تابستان امسال برنامه‌های زیادی در این زمینه اجرا می‌شود.

وی گفت: همه پروتکل‌های بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع کرونا در برگزاری رالی تورها، توسط وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نظر گرفته شده و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

 مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی ایران با اشاره به اینکه تابستان امسال ۱۵۰ رالی تور گردشگری برگزار می‌شود، گفت: تمام استان‌ها رالی تور گردشگری خواهند داشت و به تناسب جغرافیا و مخاطبین اجرای برنامه‌های مربوطه متنوع صورت می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری رالی تورهای گردشگری نشاط اجتماعی است و اکثر رالی‌ها به صورت رایگان برگزار می‌شود.

اربابی گفت: برگزاری رالی تورهای گردشگری با همکاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و بخش خصوصی انجام می‌شود که در تعداد محدودی از آنها علاوه بر رویکرد نشاط اجتماعی اهداف اقتصادی نیز در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  یک روز مهلت دادن به دشمن درشأن مجلس یازدهم نیست

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها