پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
برگزاری کلاس‌های رایگان جمع‌بندی دروس پایه دوازدهم برای دانش‌آموزان - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

برگزاری کلاس‌های رایگان جمع‌بندی دروس پایه دوازدهم برای دانش‌آموزان

به گزارش جامعه نیوز:

 برگزاری کلاس‌های رایگان جمع‌بندی دروس پایه دوازدهم برای دانش‌آموزان

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، محمد جواد نوروزی معاون آموزشی مؤسسه علمی رزمندگان اسلام از جمع‌بندی دروس تخصصی پایه دوازدهم به صورت رایگان برای دانش‌آموزان سراسر کشور خبر داد.

وی تصریح کرد: دانش‌آموزان می‌توانند برای استفاده از جمع‌بندی این دروس و شرکت در کلاس‌های برخط(آنلاین) به صورت رایگان  به آدرس اینترنتی https://www.razmandegan.ir/loghmeh مراجعه کنند.

نوروزی با اشاره به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی، افزود: به دلیل اهمیت پایه دوازدهم و برگزاری امتحانات این پایه به صورت نهایی و تأثیر مستقیم آن بر روی کنکور و آینده دانش‌آموزان، دروس تخصصی این پایه توسط معلمان مجرب مؤسسه علمی رزمندگان اسلام جمع‌بندی‌ و فایل آموزشی آن به صورت رایگان در اختیار دانش‌آموزان سراسر کشور قرار خواهد گرفت. 

وی با بیان اینکه برگزاری کلاس‌های برخط(آنلاین) به صورت رایگان در کلیه مقاطع و تمام دروس از همان روزهای اولیه تعطیلی مدارس به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا آغاز و از درگاه‌های این مؤسسه در اختیار دانش‌آموزان سراسر کشور قرار گرفت بود، خاطرنشان کرد: کلاس‌های جمع‌بندی مختص پایه دوازدهم از هفدهم خرداد ماه آغاز و تا ۱۱ تیر ادامه دارد.

نوروزی در ادامه یادآور شد: برای شرکت در این کلاس‌ها نیاز به یوزر و پسورد نیست و دانش آموزان و دبیران می‌توانند به عنوان مهمان وارد کلاس شوند.

معاون آموزشی مؤسسه علمی رزمندگان اسلام با بیان اینکه محدودیتی برای ورود دانش‌آموزان سراسر کشور وجود ندارد، اظهار داشت: حضور دانش‌آموزان پسر و دختر در کلاس‌ها مجزاست و لینک فایل آموزشی کلاس‌هایی که در هفته‌های گذشته هم برگزار شده داخل سایت موجود است.

این خبر را هم ببینید:  نماینده مجلس: سال تحصیلی جدید با کمبود 220 هزار معلم آغاز شده است

 وی با اشاره به اینکه خیل عظیمی از دانش‌آموزان کشور بالاخص در شرایط به وجود آمده از نعمت معلم خوب و حتی جزوه آموزشی خوب محروم هستند، هدف از این اقدام را کمک به نظام آموزشی و تعلیم و تربیت کشور عنوان کرد و افزود: یکی از کارکردهای بسیج در عرصه آموزشی توسعه عدالت آموزشی است که در شرایط فعلی، برگزاری دوره‌های جمع‌بندی و در اختیار عموم قرار دادن آن یکی از مصادیق این امر است.

انتهای پیام/