رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  برگزاری کلاس‌های رایگان جمع‌بندی دروس پایه دوازدهم برای دانش‌آموزان به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، محمد جواد نوروزی معاون آموزشی مؤسسه علمی رزمندگان اسلام از جمع‌بندی دروس تخصصی پایه دوازدهم به صورت رایگان برای دانش‌آموزان سراسر کشور خبر داد. وی تصریح کرد: دانش‌آموزان می‌توانند برای استفاده از جمع‌بندی این […]

به گزارش جامعه نیوز:

 برگزاری کلاس‌های رایگان جمع‌بندی دروس پایه دوازدهم برای دانش‌آموزان

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، محمد جواد نوروزی معاون آموزشی مؤسسه علمی رزمندگان اسلام از جمع‌بندی دروس تخصصی پایه دوازدهم به صورت رایگان برای دانش‌آموزان سراسر کشور خبر داد.

وی تصریح کرد: دانش‌آموزان می‌توانند برای استفاده از جمع‌بندی این دروس و شرکت در کلاس‌های برخط(آنلاین) به صورت رایگان  به آدرس اینترنتی https://www.razmandegan.ir/loghmeh مراجعه کنند.

نوروزی با اشاره به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی، افزود: به دلیل اهمیت پایه دوازدهم و برگزاری امتحانات این پایه به صورت نهایی و تأثیر مستقیم آن بر روی کنکور و آینده دانش‌آموزان، دروس تخصصی این پایه توسط معلمان مجرب مؤسسه علمی رزمندگان اسلام جمع‌بندی‌ و فایل آموزشی آن به صورت رایگان در اختیار دانش‌آموزان سراسر کشور قرار خواهد گرفت. 

وی با بیان اینکه برگزاری کلاس‌های برخط(آنلاین) به صورت رایگان در کلیه مقاطع و تمام دروس از همان روزهای اولیه تعطیلی مدارس به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا آغاز و از درگاه‌های این مؤسسه در اختیار دانش‌آموزان سراسر کشور قرار گرفت بود، خاطرنشان کرد: کلاس‌های جمع‌بندی مختص پایه دوازدهم از هفدهم خرداد ماه آغاز و تا ۱۱ تیر ادامه دارد.

نوروزی در ادامه یادآور شد: برای شرکت در این کلاس‌ها نیاز به یوزر و پسورد نیست و دانش آموزان و دبیران می‌توانند به عنوان مهمان وارد کلاس شوند.

معاون آموزشی مؤسسه علمی رزمندگان اسلام با بیان اینکه محدودیتی برای ورود دانش‌آموزان سراسر کشور وجود ندارد، اظهار داشت: حضور دانش‌آموزان پسر و دختر در کلاس‌ها مجزاست و لینک فایل آموزشی کلاس‌هایی که در هفته‌های گذشته هم برگزار شده داخل سایت موجود است.

این خبر را هم ببینید:  گوفه‌کشی بلای جان زیست‌بوم دریایی

 وی با اشاره به اینکه خیل عظیمی از دانش‌آموزان کشور بالاخص در شرایط به وجود آمده از نعمت معلم خوب و حتی جزوه آموزشی خوب محروم هستند، هدف از این اقدام را کمک به نظام آموزشی و تعلیم و تربیت کشور عنوان کرد و افزود: یکی از کارکردهای بسیج در عرصه آموزشی توسعه عدالت آموزشی است که در شرایط فعلی، برگزاری دوره‌های جمع‌بندی و در اختیار عموم قرار دادن آن یکی از مصادیق این امر است.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها