رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
  • الجمعة ۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 16 April

به گزارش جامعه نیوز:  برگزاری وبینار «بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی» به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، به همت مجمع بین‌المللی اساتید مسلمان دانشگاه‌ها وبینار «هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی»  برگزار می‌شود. این برنامه با حضور مسعود سلیمانی استاد تمام دانشگاه تربیت مدرس، امینه مک کلاد از دانشگاه دیپال شیکاگو؛ جو فگین […]

به گزارش جامعه نیوز:

 برگزاری وبینار «بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی»

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، به همت مجمع بین‌المللی اساتید مسلمان دانشگاه‌ها وبینار «هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی»  برگزار می‌شود.

این برنامه با حضور مسعود سلیمانی استاد تمام دانشگاه تربیت مدرس، امینه مک کلاد از دانشگاه دیپال شیکاگو؛ جو فگین از دانشگاه تگزاس آمریکا، عجمو باراکا، موسس شبکه حقوق بشر آمریکایی و لاکیتا بیلی از دانشگاه ایالتی جورجیای آمریکا برگزار خواهد شد.

13990404000620 Test NewPhotoFree - برگزاری وبینار «بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی»

 

گفتنی است این مراسم شنبه ۷ تیرماه ۹۹ از ساعت ۱۷ الی ۱۹ برگزار می شود و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق آدرس لینک‌ فارسی https://aparat.com/AOMUP/live  و انگلیسی  https://aparat.com/AOMUP2/live ، این وبینار را به صورت پخش زنده دنبال کنند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  تجمع اعتراضی دانشجویان و مردم | مقصر اصلی توهین نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام(ص) استکبار جهانی است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها