رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹
  • الأحد ۱۳ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 29 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  برگزاری نشست تخصصی «مناقشات ایران و آمریکا و آینده پیش‌رو» به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، نشست تخصصی_تحلیلی «مناقشات ایران و آمریکا و آینده پیش رو»  و  «میزان اهمیت خاورمیانه برای آمریکا با توجه به احزاب دموکرات و جمهوری خواه»  به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی برگزار ‌شد. […]

به گزارش جامعه نیوز:

 برگزاری نشست تخصصی «مناقشات ایران و آمریکا و آینده پیش‌رو»

به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، نشست تخصصی_تحلیلی «مناقشات ایران و آمریکا و آینده پیش رو»  و  «میزان اهمیت خاورمیانه برای آمریکا با توجه به احزاب دموکرات و جمهوری خواه»  به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی برگزار ‌شد.

در این نشست، پور قربان مسئول اندیشکده غرب شناسی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی سناریوهای مختلف در آینده روابط ایران و آمریکا، اهمیت ژئو پلتیکی و استراتژیک منطقه جنوب غرب‌آسیا (خاور میانه)، اهداف ذاتی آمریکا در منطقه (نفت و رژیم صهیونیستی ) و تفاوت رفتاری دو حزب مطرح آمریکا را مورد تحلیل و بررسی قرار داد.

این نشست با حضور  اساتید بسیجی کانون‌های استانی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد و اساتید در این نشست به بیان دیدگاه‌ها و تحلیل‌های خود درباره موضوع نشست پرداختند.

ادامه دارد….


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها