رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  برگزاری مراسم هفتمین روز شهادت شهید فخری‌زاده توسط دانشجویان ایرانی در مسکو به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، مراسم هفتمین روز شهادت دانشمند شهید محسن فخری‌زاده با حضور جمعی از دانشجویان در دفتر انجمن اسلامی دانشجویان در مسکو برگزار شد. براساس این گزارش، جمعی از دانشجویان ایرانی مسکو در هفتمین […]

به گزارش جامعه نیوز:

 برگزاری مراسم هفتمین روز شهادت شهید فخری‌زاده توسط دانشجویان ایرانی در مسکو

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، مراسم هفتمین روز شهادت دانشمند شهید محسن فخری‌زاده با حضور جمعی از دانشجویان در دفتر انجمن اسلامی دانشجویان در مسکو برگزار شد.

براساس این گزارش، جمعی از دانشجویان ایرانی مسکو در هفتمین روز شهادت دانشمند شهید محسن فخری زاده در محل دفتر انجمن دانشجویان ایرانی مسکو گرد هم آمده و یاد و خاطر آن شهید والامقام و سایر شهدای راه علم و دانش را گرامی داشتند.

13990914000254 Test NewPhotoFree - برگزاری مراسم هفتمین روز شهادت شهید فخری‌زاده توسط دانشجویان ایرانی در مسکو

 

علی حیدری صدیق دبیر انجمن دانشجویان ایرانی مسکو ضمن محکومیت اقدام ناجوانمردانه ترور شهید فخری زاده افزود: در دورانی که حتی مدعیان آزادی همچون اینستاگرام در طی ۲۴ ساعت گذشته دوبار پست مربوط به شهید فخری زاده را حذف کرده و قبل‌تر هم ویدئو مربوط به گرامیداشت سردار شهید قاسم سلیمانی را از صفحه رسمی انجمن حذف کرد، دوستان ما در انجمن دانشجویان ایرانی مسکو امیدوارند با زنده نگه‌داشتن یاد و خاطر شهیدانی چون دکتر فخری زاده روحیه غیرت و شجاعت ایرانی را در دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل دور از وطن  زنده نگه‌داشته و گامی هرچند کوچک در جهت تربیت فرزانگانی همچون شهدای عزیز راه علم و دانش بردارند.

13990914000250 Test NewPhotoFree - برگزاری مراسم هفتمین روز شهادت شهید فخری‌زاده توسط دانشجویان ایرانی در مسکو

 

حیدری صدیق افزود: از جمعه گذشته تا به امروز پیام‌های فراوانی از بخش فرهنگی و امور دانشجویی سفارت‌های کشورهای مختلف در فدراسیون روسیه و نهادهای دانشجویی روسی و به ویژه دانشجویان ایرانی عضو انجمن پیرامون محکومیت جنایت تروریستی اخیر و برای عرض تسلیت به ملت شریف ایران دریافت کردیم.

انتهای پیام/

این خبر را هم ببینید:  نامه بسیج اساتید به قالیباف/ درخواست برای استفاده از ظرفیت‌ اندیشکده‌ها برای حل مشکلات سیستان و بلوچستان


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها