پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
برگزاری مراسم شب‌های قدر و عید سعید فطر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

برگزاری مراسم شب‌های قدر و عید سعید فطر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

به گزارش جامعه نیوز:

 برگزاری مراسم شب‌های قدر و عید سعید فطر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، علی بیگ زاده ظهر امروز در جلسه بررسی برنامه‌های پیشنهادی مراسم‌های شب قدر، نماز عید فطر و روز قدس اظهار کرد: بنا بر مصوبات شصت و ششمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا در خصوص مراسم احیا شب‌های قدر و نماز روز عید فطر، در شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی مراسم احیاء و نماز عید فطر صرفاً در فضای باز با جمعیت محدود برگزار شود.

وی افزود: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پروتکل‌های بهداشتی جدید را ابلاغ می‌کند و برگزاری این مراسم‌ها در شهرهای با وضعیت زرد و آبی بر اساس الزامات و محدودیت‌های تعیین‌شده طرح جامع مدیریت هوشمند است.

معاون توسعه مدیریت و برنامه استانداری تصریح کرد: مدت‌زمان برگزاری مراسم شب‌های قدر حداکثر٢ ساعت خواهد بود و دستگاه‌های مربوطه باید بر رعایت این امر به‌صورت جدی نظارت کنند.

وی گفت: به‌منظور تسهیل در برگزاری مراسم شب‌های قدر طرح منع تردد شبانه صرفاً در شب‌های قدر اجرایی نمی‌شود.

بیگ زاده در خصوص برگزاری راهپیمایی روز قدس افزود: شنبه هفته آینده در ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در خصوص این موضوع تصمیم‌گیری و مصوبات لازم ابلاغ خواهد شد.

انتهای پیام/ج


این خبر را هم ببینید:  نپال هم حاضر به بازی با رقیب ایران نشد