رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 106 خبر


  • چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۹ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 3 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  برگزاری سی و هفتمین نشست سالانه دفتر تحکیم وحدت از فردا محمد گودرزی دبیر اتحادیه دفتر تحکیم وحدت در گفت وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس گفت: سی و هفتمین نشست میاندوره اتحادیه دفتر تحکیم وحدت از فردا ( چهارشنبه ۲۲ بهمن ماه) تا جمعه ۲۴ بهمن در تهران برگزار […]

به گزارش جامعه نیوز:

 برگزاری سی و هفتمین نشست سالانه دفتر تحکیم وحدت از فردا

محمد گودرزی دبیر اتحادیه دفتر تحکیم وحدت در گفت وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس گفت: سی و هفتمین نشست میاندوره اتحادیه دفتر تحکیم وحدت از فردا ( چهارشنبه ۲۲ بهمن ماه) تا جمعه ۲۴ بهمن در تهران برگزار می شود.

وی افزود: این نشست با حضور نمایندگان انجمن ها و دفاتر اتحادیه و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

گودرزی تصریح کرد: این نشست هر ساله با حضور حداکثری دفاتر اتحادیه برگزار می شد اما امسال با توجه به وجود کرونا و محدودیت های پیرامون آن، با حضور تعداد کمتری نسبت به سال های پیش برگزار می شود.

وی افزود: در این میاندوره؛ نشست برهان که در دو محوریت برهان سیاسی و برهان زنان که با موضوعات مسولیت سیاسی و مشارکت اجتماعی زنان خواهد بود؛ برگزار می شود. 

دبیر اتحادیه دفتر تحکیم وحدت اظهار داشت: هدف ما از برگزاری نشست های برهان این است که زمانی با دغدغه ای روبرو می شویم و آن را مطرح می کنیم، بتواینم یک پشتوانه نظری؛ تئوریک و محتوایی داشته باشیم تا بتواند تأثیرگذاری بیشتری داشته باشد و  به بهبود مطالبه‌گری دانشجویان بیانجامد. هم چنین در کنار برهان؛ میزگرد تحلیلی ۱۴۰۰ کلمه که به مسائل سیاسی کشور می پردازد و امسال با موضوع انتخابات ۱۴۰۰ برگزار می شود. 

وی ادامه داد: شعار امسال نشست نیز با بررسی مسئولیت سیاسی افراد چه در ابعاد حاکمیتی و چه در بعد مردمی و با نگاه تحول خواهانه ؛ “تحول در مسئولیت ؛ پاسداری از مشارکت” انتخاب شد و قرار است مهمان ها و سایر بخشهایی از این نشست به این مهم بپردازد.

این خبر را هم ببینید:  تعرض به هواپیمای مسافربری نشان دهنده خوی تروریستی آمریکایی ها بود

گودرزی تاکید کرد: در این نشست گفت وگو هایی با عنوان مسئولیت سیاسی؛ تحول خواهی در اندیشه و افکار رهبری و نقش و مشارکت زنان در انتخابات پیش رو با مهمان های ویژه ای برگزار خواهد شد.

وی گفت: در کنار این اتفاقات و رویدادها؛ گرد هم آمدن دفاتر اتحادیه و رویکرد تشکیلاتی این اتفاق؛ نقش مهم و موثری در نزدیک شدن فضای انجمن ها به یکدیگر و همراهی و همبستگی بیشتر آن ها می شود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها