رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
  • الأحد ۹ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 27 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  برگزاری تجمع اعتراضی دانشجویان مقابل سازمان خصوصی‌سازی به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاه‌های تهران در اعتراض به خصوصی‌سازی‌ها و واگذاری‌های غیراصولی تجمع کردند. بنابراین گزارش این تجمع دقایقی پیش در مقابل سازمان خصوصی‌سازی برگزار شد.   دانشجویان با در دست داشتن پلاکاردهایی مانند « دست مفسدین […]

به گزارش جامعه نیوز:

 برگزاری تجمع اعتراضی دانشجویان مقابل سازمان خصوصی‌سازی

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاه‌های تهران در اعتراض به خصوصی‌سازی‌ها و واگذاری‌های غیراصولی تجمع کردند.

بنابراین گزارش این تجمع دقایقی پیش در مقابل سازمان خصوصی‌سازی برگزار شد.

13990617000441 Test NewPhotoFree - برگزاری تجمع اعتراضی دانشجویان مقابل سازمان خصوصی‌سازی

 

دانشجویان با در دست داشتن پلاکاردهایی مانند « دست مفسدین اقتصادی را از هفت تپه کوتاه کنید»، « خصوصی‌سازی‌های رانتی بلای جان تولید ملی»، « خصوصی‌سازی‌های رانتی عامل بیکاری»، « نه به خصوصی‌سازی بدون نظارت»، «علت اصرار دولت بر عدم خلع ید مفسدین چیست؟» و… اعتراض خود را به نحوه واگذاری‌ها نشان دادند.

13990617000444 Test NewPhotoFree - برگزاری تجمع اعتراضی دانشجویان مقابل سازمان خصوصی‌سازی

 

دانشجویان تجمع کننده همچنین با سردادن شعارهایی مانند « الله اکبر»، « مرگ بر غارت‌گر بیت‌المال» و … از مسئولان دستگاه قضایی خواستند مبارزه با مفسدان اقتصادی و کسانی که با موجب آسیب دیدن صنایع و تولید کشور شده‌اند، را همچنان با قدرت ادامه دهند.

 

 

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها