رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  برگزاری اولین نشست فراکسیون ایثار و شهادت مجلس/ تاکید نمایندگان به اوحدی برای رفع مشکلات جانبازان و ایثارگران به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اولین نشست هیات رئیسه فراکسیون ایثار و شهادت ظهر امروز (دوشنبه ۱ دی) در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.  علی حدادی دبیر فراکسیون ایثار و شهادت در […]

به گزارش جامعه نیوز:

 برگزاری اولین نشست فراکسیون ایثار و شهادت مجلس/ تاکید نمایندگان به اوحدی برای رفع مشکلات جانبازان و ایثارگران

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اولین نشست هیات رئیسه فراکسیون ایثار و شهادت ظهر امروز (دوشنبه ۱ دی) در مجلس شورای اسلامی برگزار شد. 

علی حدادی دبیر فراکسیون ایثار و شهادت در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس افزود: در این نشست که سعید اوحدی رئیس بنیاد شهید حاضر بود دغدغه‌های و مشکلات جامعه ایثارگران، جانبازان و خانواده‌های شهدا بحث و بررسی شد. 

وی گفت: نمایندگان عضو این فراکسیون به اوحدی تاکید کردند که باید توجه بیشتری به ایثارگران و جانبازان شود و همچنین بنیاد شهید باید نسبت به رفع مشکلات آنها و به سرانجام رساندن درخواست‌ها و مطالبات این جامعه ارزشی عنایت بیشتری داشته باشد. 

دبیر فراکسیون ایثار و شهادت اظهار داشت: مقرر شد که این جلسات استمرار پیدا کرده و مطالبه‌گری حل مشکلات خانواده بزرگ ایثارگران و جانبازان و شهدا از سوی نمایندگان دنبال شود. 

انتهای پیام/ 


این خبر را هم ببینید:  سپاه پاسداران: توهین به پیامبر اسلام(ص) طرحی صهیونیستی ـ آمریکایی است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها