رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 461 خبر


  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۴ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 16 May

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالمهدی صبح امروز در جلسه هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان مرکزی اظهار کرد: برای برگزاری یک انتخابات سالم، پرشور و حماسی در روز ۲۸ خرداد ماه سال جاری نیازمند هم افزایی و تعامل مطلوب هیأت های اجرایی، هیأت های نظارت، دستگاه قضا و […]

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالمهدی صبح امروز در جلسه هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان مرکزی اظهار کرد: برای برگزاری یک انتخابات سالم، پرشور و حماسی در روز ۲۸ خرداد ماه سال جاری نیازمند هم افزایی و تعامل مطلوب هیأت های اجرایی، هیأت های نظارت، دستگاه قضا و مجامع اطلاعاتی استان هستیم.

وی افزود: در روند انتخابات، بررسی‌ها با دقت انجام می شود تا در نهایت افراد امین و واجد صلاحیت های لازم در معرض انتخاب مردم شریف استان مرکزی قرار گیرند و در کمال صحت و سلامت انتخابات برگزار شود.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی بیان کرد: از همه ابزار‌ها برای برگزاری انتخابات پرشور و عادلانه استفاده خواهیم کرد و ترویج قانون مداری به منظورپیشگیری از هرگونه تخلف و جرم را در دستور کار داریم تا همه در این فرایند بر مبنای قانون عمل کنند.

موسوی بیان داشت: با نگاهی جامع به انتخابات دوره های قبل و تجربه هایی که از اتفاقات گذشته به دست آمده است و بررسی دقیق مسائل روز و برگزاری جلسات با کلیه دست اندرکاران انتخابات آتی مطمئنا در پیشگیری از بروز تخلفات و جرائم انتخاباتی، بسیار مؤثر و مفید است.

وی افزود: دادگستری استان مرکزی جلسات ستاد پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی استان را از اسفند ماه سال ۱۳۹۹ برگزار کرده و مصمم به بکارگیری اقدامات پیشگیرانه است و مشخص شده است که دستگاه های ذیربط، قبل، حین و بعد از انتخابات دقیقا چه وظایفی دارند.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی اضافه کرد: به همین منظور استان به ۳ منطقه معمولی، نیمه حساس و حساس تفکیک شده و بر مبنای آن راهکارهای مناسب ارائه و عملیاتی می گردد.

این خبر را هم ببینید:  اوپامکانو:می توانستم قبلا به بایرن یا منچستریونایتد بروم

موسوی تأکید کرد: دستگاه قضا قطعا با متخلفین عرصه انتخابات برخورد قاطع خواهد داشت و از آرای مردم صیانت خواهد کرد.

وی ادامه داد: ان شاء الله با تدابیر اتخاذ شده و اقداماتی که انجام می گیرد و همچنین با داشتن ملت فهیم، آگاه و همیشه در صحنه، شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خرداد باشیم و برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی رقم خواهد خورد.

انتهای پیام


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها