رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
  • السبت ۸ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 26 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: برپایی شام غریبان‌ در کنار کادر درمان توسط خادمان یک امامزاده +تصاویر هیئت همدلی | به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، این روزها با توجه به شیوع کرونا، کادر درمان کمتر فرصت حضور در مراسم عزاداری امام حسین (ع) را دارند و بیشتر اوقات مشغول خدمت به بیماران برای مبارزه […]

به گزارش جامعه نیوز:

برپایی شام غریبان‌ در کنار کادر درمان توسط خادمان یک امامزاده +تصاویر

هیئت همدلی | به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، این روزها با توجه به شیوع کرونا، کادر درمان کمتر فرصت حضور در مراسم عزاداری امام حسین (ع) را دارند و بیشتر اوقات مشغول خدمت به بیماران برای مبارزه با کرونا هستند.

13990610000055 Test NewPhotoFree - برپایی شام غریبان‌ در کنار کادر درمان توسط خادمان یک امامزاده +تصاویر

13990610000054 Test NewPhotoFree - برپایی شام غریبان‌ در کنار کادر درمان توسط خادمان یک امامزاده +تصاویر

بر همین اساس، جمعی از خادمان امامزاده روح الله الحسنی (ع) میدان امام خمینی (ره) تهران همزمان با شام غریبان امام حسین (ع) با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران مراسم شام غریبان را در کنار کادر درمان با رعایت نکات بهداشتی برگزار کرد.

13990610000058 Test NewPhotoFree - برپایی شام غریبان‌ در کنار کادر درمان توسط خادمان یک امامزاده +تصاویر

در این مراسم خادمان امامزاده روح الله الحسنی (ع) ضمن تقدیر از زحمات کادر درمان برای مبارزه با کرونا، به عزاداری سیدالشهدا (ع) پرداختند.

همچنین شمع‌هایی بین کادر درمان برای برپایی شام غریبان توزیع شد و کادر درمان در کنار بیماران کرونایی برای غربت حضرت زینب (س) اشک ریختند.

13990610000059 Test NewPhotoFree - برپایی شام غریبان‌ در کنار کادر درمان توسط خادمان یک امامزاده +تصاویر

علاوه بر این، در پایان مراسم برای درمان تمام بیماران به ویژه بیماران کرونایی و رهایی جهان از این ویروس منحوس دعا و ‌پرچم متبرک به نام امام حسین (ع) در ورودی بیمارستان نصب شد. 

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها