رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
  • السبت ۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 16 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  بروکراسی شدید اداری موانع جدی بر سر راه تولید و اشتغال ایجاد کرده به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسین محمدصالحی دارانی نماینده فریدن، فریدون شهر و چادگان در مجلس امروز (یکشنبه ۲۶ مردادماه) در نشست علنی در نطق میان دستور با تبریک سالروز ورود آزادگان به کشور، اظهار داشت: در جهان متمدن […]

به گزارش جامعه نیوز:

 بروکراسی شدید اداری موانع جدی بر سر راه تولید و اشتغال ایجاد کرده

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسین محمدصالحی دارانی نماینده فریدن، فریدون شهر و چادگان در مجلس امروز (یکشنبه ۲۶ مردادماه) در نشست علنی در نطق میان دستور با تبریک سالروز ورود آزادگان به کشور، اظهار داشت: در جهان متمدن امروز، تمدن چندهزار ساله ایران چون نگینی بر تارک فرهنگ و تمدن جهان می‌درخشد. پشت سر را بنگرید؛ هزار و ۴۰۰ سال عظمت اسلامی که هر یک از مردان نام آورش ستاره یا در کهمکشان راه شیری علم و تدبیر و رادمردی هستند.

نماینده فریدن، فریدون شهر و چادگان در مجلس افزود: ما امروز در جایگاهی ایستاده ایم که ثمره تلاش مردمی پارسا و دلیر است. که هرگز از مدار حیثیت ملی و مذهبی خود خارج نشدند و ثمره خون شهدا و سلیمانی‌ها است. بیگانگان به شوکت ایران و اقتدار دولت نمی‌رسند، مردان سرافرازی هم که دارند بی شمار هرگز به گرد پای شهیدان نمی‌رسند.

وی ادامه داد: آمریکا بیشترین عمر چهارصد ساله خود را درگیر انسان کُشی و جنگ بوده و انگلستان کشور دزدان دریایی است، در دوران دفاع مقدس جنگیدیم و امروز می‌رویم تا با سلول های بنیادین، بنیاد دشمن را براندازیم لذا بی دلیل نیست که در تمدید تحریم تسلیحاتی ایران تنها دومینیکن، آمریکا را همراهی می‌کند.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با این وجود نباید فراموش کرد که در روزگار وانفسای تکنولوژی، تکنولوژی جدید چقدر خود را درگیر ماهواره و فضای مجازی کرده و تغییر جنون آمیز گوشی همراه و غرق شدن در ابتذال ماهواره و تلگرام، نوجوانان ما را در کوچه های حیرت و سرگردانی سردرگم کرده است تا در لابه لای چرخ دنده های دوران مدرنیته و پسامدرن خُرد شوند.

این خبر را هم ببینید:  رفیعی: مراجع تقلید، به‌روزترین افراد زمانه‌اند/ با عبارت «دین‌گریزی» مخالفم

محمدصالحی دارانی تصریح کرد: بروکراسی شدید اداری موانع جدی بر سر راه تولید و اشتغال ایجاد کرده و کور سوی امید جوانان را از بین برده است و ما مسئولین تا با تدابیر اصولی و درست آینده سازان میهن اسلامی را دریابیم.

وی خطاب به رئیس قوه قضاییه و وزیر آموزش و پرورش، افزود: چرا پس از طی مراحل قانونی و قضایی مطالبات فرهنگیان اعزام به خارج پرداخت نشده است؟

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت شبکه‌های تلویزیونی در اکثر مناطق فریدن با اختلال همراه است و هنگام پخش زنده فوتبال، سریال یوسف پیامبر پخش می شود. سر جام جم آنگه نظر توانی کرد که بیست مرتبه یوسف ببینی از سیما.

انتهای پیام/

 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها