رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
  • الجمعة ۲۴ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Friday 14 August
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: برنامه امارات برای افزایش صادرات نفت در ماه آگوست به گزارش گروه اقتصاد بین الملل فارس، رویترز به نقل از سه منبع آگاه نوشت شرکت ملی نفت ابوظبی در نظر دارد تا صادرات نفتش را در ماه آگوست افزایش دهد. به نوشته این گزارش، این نخستین نشانه است که اوپک و […]

به گزارش جامعه نیوز:

برنامه امارات برای افزایش صادرات نفت در ماه آگوست

به گزارش گروه اقتصاد بین الملل فارس، رویترز به نقل از سه منبع آگاه نوشت شرکت ملی نفت ابوظبی در نظر دارد تا صادرات نفتش را در ماه آگوست افزایش دهد.

به نوشته این گزارش، این نخستین نشانه است که اوپک و هم پیمانانش در حال آماده شدن برای کم کردن از رقم بی سابقه کاهش تولید خود در ماه آینده میلادی هستند.

کشورهای عضو اوپک و کشورهای تولیدکننده نفت غیر اوپکی نظیر روسیه موسوم به اوپک پلاس توافق کردند تا از میزان تولید خود، روزانه رقم بی سابقه ۹.۷ میلیون بشکه را کم کنند. این توافق تا پایان ماه جولای ادامه خواهد داشت و پس آن تا ماه دسامبر ۷.۷ میلیون بشکه در روز خواهد بود.

نشست بعدی اوپک پلاس در ۱۵ جولای برگزار خواهد شد.

منابع صنعتی و تجاری با اشاره به برنامه های بارگیری نفت این شرکت گفتند شرکت ملی نفت ابوظبی در نظر دارد تا صادرات نفت خامش را ۳۰۰ هزار بشکه در روز در ماه آگوست افزایش دهد.

یک منبع آگاه به برنامه های صادرات و تولید گفتند شرکت ملی نفت ابوظبی گفت امارات بر اساس سهمیه تولیدش بر اساس توافق اوپک پلاس که ۲.۵۹۰ میلیون بشکه در روز است، تولید خواهد داشت که از ۲.۴۴۶ میلیون بشکه در ماه جولای بیشتر است.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها