رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 74 خبر


  • دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹
  • الإثنين ۹ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 26 October
اوقات شرعی

جامعه نیوز

به گزارش جامعه نیوز:  برنامه‌ریزی جهت عرضه محصولات فرهنگی در ۱۱۰ خانه تاریخی تهران به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، محمدجواد حق‌شناس رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در حاشیه افتتاح گذر پیاده راه استاد شهریار در پهنه فرهنگی رودکی، اظهار داشت: امروز یکی از روزهای خوب شهر تهران بود چرا که در […]

به گزارش جامعه نیوز:

 برنامه‌ریزی جهت عرضه محصولات فرهنگی در ۱۱۰ خانه تاریخی تهران

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، محمدجواد حق‌شناس رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در حاشیه افتتاح گذر پیاده راه استاد شهریار در پهنه فرهنگی رودکی، اظهار داشت: امروز یکی از روزهای خوب شهر تهران بود چرا که در میان حجم خبرهای بد فرصتی مناسب فراهم شده و راه‌اندازی این پیاده‌راه در ارتقاء کیفیت روحیه شهروندان حائز اهمیت است.

وی گفت:‌اگر از اهالی شهر تهران سؤال شود نمادهای پایتخت را نام ببرید قطعا دو مورد آن تئاتر شهر و تالار وحدت است.

 رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران ادام داد‌: پهنه رودکی یکی از ارزشمندترین پهنه‌های شهری در پایتخت به شمار می‌رود که در این پهنه ۳۶ ساختمان تئاتر کوچک، ۱۰ها کافه و ۱۱۰ خانه تاریخی وجود دارد. 

حق‌شناس گفت: در شورای شهر تهران تلاش کرده‌ایم جلوی تخریب خانه‌های قدیمی را در پایتخت بگیریم. چرا که این خانه‌ها خاطرات زیادی را در درون خود دارد و در حفظ روحیه و نشاط شهروندان حائز اهمیت است.

وی افزود:‌امکان عرضه محصولات فرهنگی در خانه‌های تاریخی وجود دارد و می‌توان برنامه‌ریزی‌هایی در این راستا انجام داد. 

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها