رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۰ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 28 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  بررسی موانع تکمیل و توسعه تصفیه خانه آبادان به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس صبح امروز (سه شنبه ۱۱ شهریور) در جریان نظارت میدانی از حوزه های انتخابیه نمایندگان استان خوزستان، از تصفیه خانه شهید کشتکار شهر آبادان بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 بررسی موانع تکمیل و توسعه تصفیه خانه آبادان

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس صبح امروز (سه شنبه ۱۱ شهریور) در جریان نظارت میدانی از حوزه های انتخابیه نمایندگان استان خوزستان، از تصفیه خانه شهید کشتکار شهر آبادان بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات و موانع پیش رو برای تکمیل و توسعه این تصفیه خانه قرار گرفت.

در این بازدید جمعی از نیروهای پیمانکاری تصفیه خانه شهر آبادان با قالیباف گفت وگو و مطالبات و مشکلات خود را با ایشان مطرح کردند.

گفتنی است تصفیه خانه شهید کشتکار شهر آبادان در شرایط کنونی با ۳۰ درصد از ظرفیت مشغول به فعالیت بوده و به ۴۳ روستای منطقه آبرسانی می کند.
مهمترین مشکلات تصفیه خانه شهر آبادان، کمبود تجهیزات، مشکلات زیرساختی، عدم تملک اراضی برای لوله گذاری جهت آبرسانی، نبود فیلتراسیون جهت تصفیه آب و اصلاح و بهسازی خط انتقال آب است.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها