رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 18 خبر


  • پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 3 December
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  بررسی بودجه ۱۴۰۰ در سازمان برنامه با حضور نمایندگان مجلس جبار کوچکی نژاد عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اظهار داشت: ظهر امروز در سازمان برنامه و بودجه جلسه‌ای درباره بودجه ۱۴۰۰ با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.  وی افزود: کلیات […]

به گزارش جامعه نیوز:

 بررسی بودجه ۱۴۰۰ در سازمان برنامه با حضور نمایندگان مجلس

جبار کوچکی نژاد عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اظهار داشت: ظهر امروز در سازمان برنامه و بودجه جلسه‌ای درباره بودجه ۱۴۰۰ با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد. 

وی افزود: کلیات اصلاح ساختار بودجه که در جلسه علنی امروز مجلس تصویب شد عمقی نبوده و خیلی نمی‌توان انتظار اثرگذاری در این باره را داشت. 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: بودجه شرکت‌های دولتی را به کمیسیون برنامه و بودجه داده‌اند ولی باید اجازه داد که مجلس به صورت عمقی برای بررسی آن ورود کند. 

نماینده رشت در مجلس خاطرنشان کرد: باید فرصت لازم جهت بررسی بودجه شرکت‌های دولتی به نمایندگان داده شود و در این زمینه انتظار است که کمیسیون‌های برنامه‌ و بودجه و همچنین اقتصادی فرصت لازم برای بررسی بودجه شرکت‌های دولتی را داشته و سپس نوبت به بررسی آن به صحن علنی برسد. 

انتهای پیام/ 

 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها