رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۷ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 19 May

به گزارش جامعه نیوز:  برداشت ۷۲۰ تن گل محمدی از گلستان‌های آران و بیدگل به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان، مصطفی آبانی با اشاره به آغاز فصل برداشت از اواسط فروردین تاکنون در بخش‌های مختلف شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: شهر‌های آران و بیدگل، ابوزیدآباد، سفیدشهر […]

به گزارش جامعه نیوز:

 برداشت ۷۲۰ تن گل محمدی از گلستان‌های آران و بیدگل

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان، مصطفی آبانی با اشاره به آغاز فصل برداشت از اواسط فروردین تاکنون در بخش‌های مختلف شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: شهر‌های آران و بیدگل، ابوزیدآباد، سفیدشهر و نوش آباد و روستای بخش مرکزی از مناطق مهم کشت گل محمدی در آران و بیدگل است.

مدیر جهاد کشاورزی آران و بیدگل سطح زیر کشت گل محمدی در این شهرستان را ۱۸۰ هکتار اعلام کرد و افزود: از هر هکتار به طور متوسط چهار تن گُل برداشت ودر ۳۰ مرکز فرآوری سنتی و صنعتی این شهرستان تبدیل به گلاب ناب، اسانس، مربا و گل خشک می‌شود.

وی گفت: برای حمایت از کشاورزان گل کار، خرید توافقی گل از مرحله کاشت تا تولید محصول و فرآوری آن در این شهرستان اجرا می‌شود.

آبانی قیمت توافقی گل محمدی در آران و بیدگل را به ازای هر کیلوگرم ۲۴ هزار تومان اعلام کرد و گفت: این مبلغ نسبت به سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش یافته است. شهرستان آران و بیدگل ۱۴ هزار هکتار باغ و مزرعه دارد.

انتهای پیام/۶۳۰۸۶/ج/


این خبر را هم ببینید:  ترافیک پرحجم در محورهای شمال/جریمه کرونایی ۲هزار خودرو طی ۲ روز گذشته

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها