رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 59 خبر


  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۶ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 2 December
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  برخی در لوای جوانگرایی، جوانان متعبد را در کنار خود می‌نشانند به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، نشست راهکارهای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، از سوی انجمن علمی انقلاب و با حضور جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه در محل موزه عبرت برگزار شد.  در این نشست، مصطفی یوسفی استاد دانشگاه، توجه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 برخی در لوای جوانگرایی، جوانان متعبد را در کنار خود می‌نشانند

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، نشست راهکارهای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، از سوی انجمن علمی انقلاب و با حضور جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه در محل موزه عبرت برگزار شد. 

در این نشست، مصطفی یوسفی استاد دانشگاه، توجه به جوانان در بیانیه گام دوم را مورد اشاره قرار داد و با بیان اینکه جوان‌گرایی قلب واقعیت شده است، گفت: برخی، مهره‌های کم‌سن و سال وابسته به خودشان را در کنار خود قرار داده‌اند تا کماکان قدرت خودشان محفوظ باشد.

وی با بیان اینکه برخی مفهوم جوان متعبد را جایگزین جوان متخلق کرده‌اند، گفت: این اتفاق در ادامه شکست پروژه جوان‌گرایی است و این آسیبی است که باید پیگیری شود.

یوسفی، پیش‌نیاز جوان‌گرایی را، پروژه جانشین‌پروری دانست و تصریح کرد: جوانی که در مضان آزمون و خطا قرار نگرفته، چون در کانتکست نسل اول‌ها بوده و ذیل او تعریف شده، جای آن فرد را می‌گیرد و این موضوع خطرناکی است.

وی پیشنهاد کرد پست‌های قائم مقامی و معاونت‌ها در اختیار جوانان قرار گیرد و در کنار هر مدیر نسل اولی،  یک جوان نسل دومی به‌عنوان معاون و قائم‌مقام وجود داشته باشد.

یوسفی، وجود نظام ارزیابی و پایش عملکرد جوانان جوانان را ضروری دانست و گفت: باید بتوانیم با رصد و ارزیابی عملکرد جوانان به آن‌ها امتیاز بدهیم و بدانیم چه جوانی را در چه قسمتی باید قرار دهیم. گاهی مشاهده می‌شود یک جوان پژوهشی را در جای عملیاتی و اجرایی قرار می‌دهند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها