پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
برخورد شدید کامیون با ‌موتورسیکلت/ راننده مقصر فرار کرد! - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

برخورد شدید کامیون با ‌موتورسیکلت/ راننده مقصر فرار کرد!

به گزارش جامعه نیوز:

 برخورد شدید کامیون با ‌موتورسیکلت/ راننده مقصر فرار کرد!

سرهنگ احسان مومنی رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از فوت راکب موتورسیکلت در اثر برخورد کامیون و فرار‌ راننده کامیون از صحنه خبر داد.

سرهنگ مومنی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: به گفته شاهدان عینی حاضر در محل حادثه در ساعت ۲۱:۰۰ شب گذشته در مسیر جاده امین آباد قبل از غنی آباد ، یک‌دستگاه کامیون به شدت با یک‌دستگاه موتورسیکلتی که در این مسیر در حال تردد بود برخورد‌ کرده که موتورسیکلت متلاشی و راکب آن نیز متاسفانه در محل حادثه در دم فوت می کند و راننده کامیون نیز به محض مشاهده این صحنه و بدون اینکه کمکی به راکب موتورسیکلت کند از محل حادثه متواری می شود.

وی ادامه داد : عوامل کارشناس منطقه ۲۰ پلیس راهور فاتب بلافاصله در محل حادثه حاضر شده و ضمن ایمن سازی محل تصادف به بررسی صحنه حادثه پرداخته و اقدامات ترافیکی خود را انجام دادند.

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: علت این حادثه، عدم توجه به جلو از سوی راننده کامیون تشخیص داده شد.

سرهنگ مومنی با ابراز تاسف از وقوع این تصادف فوتی و ضمن توصیه به رانندگان جهت تمرکز در رانندگی گفت: تشدید مجازات برای راننده فراری به علت فرار از صحنه و کمک نکردن به مصدوم توسط مقامات قضایی لحاظ می شود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  تاکید بر رفع نواقص آسفالت جاده قدیم بستان آباد_تبریز