رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

به گزارش جامعه نیوز:  برای برد وارد زمین می‌شویم/ فرش‌آرا تیمی جوان و دونده است به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، وحید شمسایی در نشست خبری پیش از بازی با تیم فرش‌‌آرا مشهد اظهار داشت: با همان تعداد نفرات که همیشه بوده‌ایم امروز هم به میدان می‌رویم؛ بازی بسیار سختی است؛ فرش‌آرا تیمی جوان و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 برای برد وارد زمین می‌شویم/ فرش‌آرا تیمی جوان و دونده است

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، وحید شمسایی در نشست خبری پیش از بازی با تیم فرش‌‌آرا مشهد اظهار داشت: با همان تعداد نفرات که همیشه بوده‌ایم امروز هم به میدان می‌رویم؛ بازی بسیار سختی است؛ فرش‌آرا تیمی جوان و دونده است که این کار را برای ما سخت می‌کند، مربی خوبی دارد و توانسته با بازیکنان جوان خوب کار کند.

سرمربی گیتی پسند افزود: قطعاً برای برد وارد زمین می‌شویم؛ اگر بخواهیم در جمع مدعیان بمانیم باید هر ۳ امتیاز بازی را بگیریم هرچند می‌دانیم که بازی بسیار سختی پیش‌رو داریم.

وی در خصوص مصدومان و محرومان در این بازی بیان داشت: بهروز جعفری را بخاطر مشکل قلبی، قدرت بهادری پارگی رباط صلیبی و وحید شفیعی را به‌دلیل مصدومیت و عباسی به‌دلیل موارد انضباطی در اختیار نداریم ولی بقیه بازیکنان در اختیار تیم هستند.

شمسایی در خصوص وضعیت خود برای حضور در جمع بازیکنان خاطر نشان کرد: در بازی با مس و کراپ به دلیل مصدومان زیادی که داشتیم خواستم کمک حال تیم باشم، در کل وحید شمسایی مهم نیست، تیم گیتی پسند مهم است.

سرمربی گیتی‌پسند در پایان گفت: امیدوارم بازی خوب و جذابی باشد و تماشاگران لذت ببرند؛ بازی هم زمان خوبی است و همه میتوانند تماشا کنند؛ امیدوارم هرکس که تلاش می‌کند و حقش است به به موفقیت برسد.

برای یک بازی خوب آماده‌ایم و تمام تلاشمان را می‌کنیم

مجید مرتضایی در رابطه با آخرین وضعیت تیم فرش‌آرا پیش از بازی با گیتی پسند بیان داشت: تمرینات خوبی را در هفته گذشته پشت سر گذاشتیم و برای یک بازی خوب آماده‌ایم، همان‌طور که در بازی مقابل مس سنگون بازیکنان تمام تلاششان را کردند؛ برای هر ۳ امتیاز بازی می‌رویم و قطعاً به دنبال امتیاز کامل بازی هستیم.

این خبر را هم ببینید:  از افزایش تسهیلات نوسازی بافت فرسوده تا مقام دوم طرح اقدام ملی در گچساران

سرمربی فرش‌آرا ادامه داد: می‌دانیم بازی سختی داریم و پیش‌بینی‌اش را کرده‌ایم؛ تیم گیتی‌پسند از تیم‌های خوب لیگ است و قطعاً بازی دشواری با این تیم خواهیم داشت، برای هر مسئله‌ای آماده‌ایم.

وی افزود: در دیدار رفت با این تیم مساوی کردیم و در یک دقیقه پایانی می‌توانستیم مساوی را با پیروزی عوض کنیم، در این بازی هم به کسب هر ۳ امتیاز امیدوار هستیم.

مرتضایی در خصوص مصدومان و محرومان اظهار داشت: دو بازیکن مصدوم داریم ولی علی ابراهیمی به این بازی رسیده، کاپیتان تیم، سعید سروری را هم بخاطر ۴ اخطاره بودن در اختیار نداریم، ولی آماده‌ایم برای یک بازی خوب و امیدواریم کسانی که این بازی در از تلویزیون تماشا می‌کنند لذت ببرند.

انتهای پیام/۶۳۱۲۶/ج/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها