رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹
  • الإثنين ۴ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 18 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  با محتکران و گرانفروشان لوازم خانگی برخورد می‌شود به گزارش خبرنگار انتظامی فارس سرهنگ نادر معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در گفت‌وگو با شبکه خبر گفت: از همین امروز به تمام افرادی که در خصوص لوازم خانگی احتکار کرده این این موضوع را در ذهن داشته […]

به گزارش جامعه نیوز:

 با محتکران و گرانفروشان لوازم خانگی برخورد می‌شود

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس سرهنگ نادر معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در گفت‌وگو با شبکه خبر گفت: از همین امروز به تمام افرادی که در خصوص لوازم خانگی احتکار کرده این این موضوع را در ذهن داشته باشند که پلیس با آنها اقدامی قاطع خواهد کرد.

وی افزود: در راستای ارجای طرح برخورد با گران فروشان و محتکران انبارهایی شناسایی شده اند که اگر ظرف همین چند روز لوازم را به قیمت اصلی به شهروندان نفروشند با آنها برخورد خواهد شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: این انبارهای کشف شده مقادیر زیادی لوازم خانگی در خود جای داده و اگر در آنها به روی خریداران و مردم باز شود می تواند آرامش را به بازار بازگرداند.

سرهنگ مرادی افزود: هماهنگی کاملی با سازمان تعزیرات حکومتی و همچنین اصناف انجام شده و تلاش می شود تا آرامش به بازار لوازم خانگی بازگردد.

وی درباره برخورد قاطع با این افراد گفت: افرادی که اقدام به احتکار کنند حتما زیر ذره بین پلیس هستند و شناسایی می شوند و همین چند روز قبل هم در جنوب تهران یک انباری را شناسایی کردیم.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: در این انبار مقادیر زیادی یخچال، گاز، سرویس های قاشق و چنگال وجود داشت.

سرهنگ مرادی تصریح کرد: افراد محتکر بعد از شناسایی پرونده شان به دادستانی تهران ارسال خواهد شد و دستگاه قضایی هم وعده داده است که به پرونده این افراد به سرعت رسیدگی کند.

این خبر را هم ببینید:  پیام تبریک فرمانده کل ارتش به مناسبت روز نیروی انتظامی

وی افزود: مردم هم می توانند هر رد پایی از احتکار و گرانفروشی دیدند پلیس را از طریق سامانه ۱۱۰ در جریان بگذارند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها