پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
با محتکران و گرانفروشان لوازم خانگی برخورد می‌شود - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

با محتکران و گرانفروشان لوازم خانگی برخورد می‌شود

به گزارش جامعه نیوز:

 با محتکران و گرانفروشان لوازم خانگی برخورد می‌شود

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس سرهنگ نادر معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در گفت‌وگو با شبکه خبر گفت: از همین امروز به تمام افرادی که در خصوص لوازم خانگی احتکار کرده این این موضوع را در ذهن داشته باشند که پلیس با آنها اقدامی قاطع خواهد کرد.

وی افزود: در راستای ارجای طرح برخورد با گران فروشان و محتکران انبارهایی شناسایی شده اند که اگر ظرف همین چند روز لوازم را به قیمت اصلی به شهروندان نفروشند با آنها برخورد خواهد شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: این انبارهای کشف شده مقادیر زیادی لوازم خانگی در خود جای داده و اگر در آنها به روی خریداران و مردم باز شود می تواند آرامش را به بازار بازگرداند.

سرهنگ مرادی افزود: هماهنگی کاملی با سازمان تعزیرات حکومتی و همچنین اصناف انجام شده و تلاش می شود تا آرامش به بازار لوازم خانگی بازگردد.

وی درباره برخورد قاطع با این افراد گفت: افرادی که اقدام به احتکار کنند حتما زیر ذره بین پلیس هستند و شناسایی می شوند و همین چند روز قبل هم در جنوب تهران یک انباری را شناسایی کردیم.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: در این انبار مقادیر زیادی یخچال، گاز، سرویس های قاشق و چنگال وجود داشت.

سرهنگ مرادی تصریح کرد: افراد محتکر بعد از شناسایی پرونده شان به دادستانی تهران ارسال خواهد شد و دستگاه قضایی هم وعده داده است که به پرونده این افراد به سرعت رسیدگی کند.

این خبر را هم ببینید:  قالیباف طی پیامی درگذشت آیت الله صانعی را تسلیت گفت

وی افزود: مردم هم می توانند هر رد پایی از احتکار و گرانفروشی دیدند پلیس را از طریق سامانه ۱۱۰ در جریان بگذارند.

انتهای پیام/