رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
  • السبت ۱۲ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 28 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  با ریزش بورس دارایی و سرمایه مردم به باد رفت به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، علیرضا ورناصری نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی در  جلسه علنی امروز مجلس، اظهار داشت: بنا بر اصل ۲۲ قانون اساسی جان، مال، مسکن و حیثیت مردم دارای مصونیت است. […]

به گزارش جامعه نیوز:

 با ریزش بورس دارایی و سرمایه مردم به باد رفت

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، علیرضا ورناصری نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی در  جلسه علنی امروز مجلس، اظهار داشت: بنا بر اصل ۲۲ قانون اساسی جان، مال، مسکن و حیثیت مردم دارای مصونیت است.

وی افزود: آقای رییس جمهور! شما که بر اساس اصل ۱۲۳ قانون اساسی بعد از مقام معظم رهبری عالی ترین مقام رسمی کشور هستید، مکلف به اجرای قانون اساسی می‌باشید.

وی خطاب به رئیس جمهور گفت:  با سیاست های اجرایی به دور از تبلیغات جلوی ریزش این بازار و فقیر شدن طبقه متوسط جامعه را گرفته و اعتماد خدشه دار شده مردم را ترمیم کنید.

ورناصری ادامه داد: با فضاسازی و تبلیعات گسترده بورس را مکانی امن برای سرمایه گذاری معرفی کردند و این بازار را که ماهیتا ریسک آمیز است، بازاری مطمئن برای سرمایه گذاری جلوه دادند و  باعث شدند تا مردم سرمایه های خرد خود را به بورس بیاورند و تمام نقدینگی جامعه را به این بازار هدایت کردند.

نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس تصریح کرد: مردم در این وضعیت اقتصادی که امید خود را برای درآمدزایی از دست داده بودند، سرمایه های خود را به بورس آوردند اما با ریزش بورس دارایی و سرمایه مردم به باد رفت.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها