رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 211 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  با تمام وجود از مجموعه باشگاه حمایت می‌کنم/ به‌دنبال اثبات شایستگی خود در گروه مرگ هستیم حمید رضایی مدیرعامل‌ باشگاه آیندگان هرمزگان صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار داشت: شرایط تیم آیندگان در گروه سوم خیلی خوب است و از این بابت رضایت داریم. وی در خصوص شرایط […]

به گزارش جامعه نیوز:

 با تمام وجود از مجموعه باشگاه حمایت می‌کنم/ به‌دنبال اثبات شایستگی خود در گروه مرگ هستیم

حمید رضایی مدیرعامل‌ باشگاه آیندگان هرمزگان صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار داشت: شرایط تیم آیندگان در گروه سوم خیلی خوب است و از این بابت رضایت داریم.

وی در خصوص شرایط بازیکنان تیم فوتسال آیندگان هرمزگان افزود: جوانان با استعدادی داریم که اولین حضور خود در لیگ دسته اول فوتسال تجربه می کنند و قطعا مدیریت باشگاه با تمام وجود از این بازیکنان حمایت خواهد کرد.

مدیرعامل باشگاه آیندگان هرمزگان گفت: مجموعه آیندگان از بازیکنان تا کادر فنی می توانند آینده فوتسال استان را رقم بزنند و ما به این اتفاق ایمان داریم و به آن افتخار می کنیم.

رضایی در خصوص ادامه رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال تصریح کرد: دو بازی باقی‌مانده برابر شاهین کرمانشاه در بندرعباس و مبل کریمی در البرز داریم که بازیکنان با شرایط روحی و روانی خوبی در این دیدارها حاضر خواهند شد و قطعا هر اتفاقی در بازی های آینده رخ دهد این جوانان شایستگی حمایت های بیشتری دارند.

وی ادامه داد: تیم‌داری کردن با تمام امکانات شخصی کار بسیار سختی است اما از کاری که انجام می‌دهیم رضایت داریم و افتخار می‌کنیم چنین تیمی داریم که قدم به قدم به سوی حرفه‌ای شدن گام برمی‌دارد تا آینده‌ای برای فوتسال استان رقم بزند.

مدیرعامل باشگاه آیندگان هرمزگان در پایان گفت: نباید فراموش کنیم در گروه سختی حضور داریم که تمام تیم‌های گروه سوم شانس صعود به مرحله نهایی این رقابت ها دارند، اما تیم ما دنبال اثبات شایستگی‌های خود در گروه مرگ است.

این خبر را هم ببینید:  راه‌اندازی «مرکز جامع تست ریلی» برای رفع موانع تولید/صدور گواهینامه برای تولیدات مرغوب ریلی

به گزارش فارس، تیم فوتسال آیندگان هرمزگان در هفته نهم لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های کشور، پنجشنبه نهم اردیبهشت ماه  از ساعت ۲۲ در سالن فجر بندرعباس میزبان شاهین کرمانشاه است.

انتهای پیام / ۸۸۰۷۱


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها