پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
باید مسئله افول آمریکا توسط اساتید تبیین شود/ اساتید بسیجی تحول‌آفرین باشند - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

باید مسئله افول آمریکا توسط اساتید تبیین شود/ اساتید بسیجی تحول‌آفرین باشند

به گزارش جامعه نیوز:

 باید مسئله افول آمریکا توسط اساتید تبیین شود/ اساتید بسیجی تحول‌آفرین باشند

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس؛ حجت‌الاسلام مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در آئین بزرگداشت استاد تراز انقلاب اسلامی که عصر امروز به همت بسیج اساتید در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد، با اشاره به خصوصیات شهید چمران گفت: شهید چمران عقل، عشق، جنگاوری و نظامی‌گری را در کنار هم داشت. این شهید الگوی بی‌بدیلی برای اساتید و حقاً استاد در تراز انقلاب اسلامی بود.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در سالگرد ارتحال امام(ره) که فرمودند: امام خمینی(ره) امام تحول‌ها بود؛ افزود: باید اساتید بسیجی باید بتوانند این موضوع را در دانشگاه‌ها تبیین کنند، شهید چمران تحول را در جامعه خود ایجاد کرد و بن‌بست در زندگی او وجود نداشت.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: در سخت‌ترین شرایط، فرصت برای تحول ایجاد کردن وجود دارد و مصداق آن شهید چمران است.

وی گفت: ظرافت روحی و قدرت فرماندهی در امیرالمومنین(ع) و شاگردان واقعی او مثل شهید چمران با هم ممزوج است.

رستمی تصریح کرد: اساتید بسیجی باید تحول‌آفرین باشند و رسالت بزرگی برعهده دارند، کار آسانی نیست و با تنبلی نمی‌توان به اهداف مورد نظر انقلاب رسید.

نماینده رهبر معظم انقلاب در دانشگاه‌ها یادآور شد: برای تبیین تمدن نوین اسلامی و تولید محتوا در آن به اساتید بسیجی نیازمند هستیم و آنان نقش سنگینی در این عرصه برعهده دارند.

وی خاطرنشان کرد: افول آمریکا اتفاق افتاده است و باید این مسئله توسط اساتید تبیین شود و استادان بسیجی می‌توانند در این زمینه خوش بدرخشند.

این خبر را هم ببینید:  بازار خودرو را نباید به وزارتخانه‌ای که وزیر ندارد سپرد

انتهای پیام/