پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

باید در مقابله با جبهه باطل کار فرهنگی اثر گذار تعریف کنیم

به گزارش جامعه نیوز:

 باید در مقابله با جبهه باطل کار فرهنگی اثر گذار تعریف کنیم

به گزارش حوزه تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، جلسه تکریم حجت الاسلام تقوی و معارفه حجت الاسلام فاطمی پور به عنوان معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با حضور حجت الاسلام رستمی با رعایت دستور العمل‌های بهداشتی برگزار شد.

حجت الاسلام فاطمی پور معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در این جلسه گفت: ما باید در مسیر پیش رو کار‌ها و فعالیت‌هایی را انجام دهیم که مقدمه تعالی مجموعه فعالیت‌های نهاد باشد.

وی افزود: معاونت فرهنگی سیاسی اقدامات خیلی خوبی در سال‌های گذشته انجام داده و یکی از وظایف ما این است که این فعالیت‌ها و کار‌های خوب را ادامه دهیم و بخشی را هم به ایجاد تحول و ایجاد میدان‌های جدید اختصاص دهیم.

حجت الاسلام فاطمی پور در ادامه گفت: باید تلاش کنیم که زمین بازی را خودمان تعریف کنیم تا بتوانیم دایره اثر گذاری را افزایش دهیم.

وی تاکید کرد: حوزه معاونت فرهنگی سیاسی حوزه تبادل و درگیری بین جبهه حق و جبهه باطل است که مقابله با آن با برخورد سلبی تمام نمی‌شود.

فاطمی پور ادامه داد: باید در مقابله با جبهه باطل کار فرهنگی اثر گذار تعریف کنیم تا بتوانیم حرف حق را به مخاطبان خود برسانیم. این حرف حق باید با ذائقه‌های مختلف متناسب سازی شده و با استفاده از شیوه‌ها و مدل‌های گوناگون و با ادبیاتی نو بیان شود.

معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در پایان افزود: یکی از دستاورد‌های های انقلاب اسلامی تربیت انسان‌های صالح است و زمانی که این انسان صالح در حوزه‌ها و مجموعه‌های مختلف حضور داشته باشد آن مجموعه واکسینه می‌شود و می توانیم در برابر فرهنگ مهاجم اقدامات موثری انجام دهیم.

این خبر را هم ببینید:  جزئیات طرح مجلس درباره درآمدهای میراث فرهنگی از موزه‌ها

انتهای پیام/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *