پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
باید به هر صورتی که می‌توان از مدافعان سلامت حمایت کرد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

باید به هر صورتی که می‌توان از مدافعان سلامت حمایت کرد

به گزارش جامعه نیوز:

 باید به هر صورتی که می‌توان از مدافعان سلامت حمایت کرد

مقصود درودی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، با اشاره به نامه ۱۵۷ دفتر بسیج دانشجویی به اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برای شفاف سازی درباره هزینه کرد مبلغ یک میلیارد یورو برداشت شده از صندوق توسعه ملی گفت: همانطور که در اخبار آمد آقای جهانگیری در پی این نامه به روسای سازمان برنامه بودجه و بانک مرکزی دستور داد تا  تا محل هزینه‌کرد این مبلغ را شفاف کنند.

وی ضمن قدردانی از تلاش پرستاران، پزشکان و کادر درمانی کشور گفت: مدافعان سلامت امروز تا پای جان برای خدمت به مردم ایستاده اند ولی گاهی متاسفانه شنیده می شود هنوز مبالغی که به عنوان حق شیفت کرونا درنظر گرفته به آنها پرداخت نشده است. از طرفی الان باید به هر صورتی که می توان از حوزه سلامت حمایت کرد و این مبلغ نیز برای حمایت و کمک به این حوزه درنظر گرفته شده و نباید جای دیگری هزینه شود.

درودی اظهار داشت: امروز هم طی نامه‌ای از روسای بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه خواستیم تا سریع تر نسبت به شفاف سازی در این رابطه اقدام کنند و امیدواریم با این حرکت پاسخ ابهاماتی که برای مردم ایجاد شده داده شود.

درودی یادآور شد: بسیج دانشجویی تا به حصول نتیجه پیگیر این موضوع خواهد بود و امیدواریم هر چه زودتر نسبت به شفافیت هزینه کرد این مبلغ برای افکار عمومی اقدام شود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  رهبر انقلاب از افتخار آفرینان تیم ملی کشتی ایران تشکر کردند