پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
باید با اشرافی گری مسئولین، فاصله طبقاتی و بی عدالتی برخورد شود - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

باید با اشرافی گری مسئولین، فاصله طبقاتی و بی عدالتی برخورد شود

به گزارش جامعه نیوز:

 باید با اشرافی گری مسئولین، فاصله طبقاتی و بی عدالتی برخورد شود

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، قدرت الله حمزه نماینده مردم کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۶ شهریور) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد رونق تولید، اقتصاد مقاومتی و جهش تولید، گفت: مسائلی مثل تولید، اشتغال، مهار تورم، مسکن، ازدواج جوانان و فضای مجازی با نصب بنر، برگزاری همایش، نوشتن کتاب، جزوه و سخنرانی حل نمی شود.

وی با بیان اینکه مجلس باید به صورت جهادی برای اصلاح امور عزم را جزم کند، اظهار کرد: مجلس باید اقتصاد مقاومتی و جهش تولید را در دستور کار قرار داده و مشکلات مردم را یکی پس از دیگری حل کند. این موضوع صورت نمی‌گیرد مگر اینکه با فساد مبارزه شود و همچنین با اشرافی گری مسئولین، فاصله طبقاتی و بی عدالتی برخورد شود.

نماینده مردم کوهرنگ در مجلس با طرح این سوال که چرا اموال مسئولان با دقت محاسبه نمی‌شود؟، چرا افراد دو تابعیتی در پست‌های حساس هستند؟ خواستار برخورد با قاچاق کالا و واردات غیر ضروری شد.

وی با بیان اینکه ۹۵ درصد درآمد کشورهای پیشرفته، از مالیات است گفت: ما باید جلوی فرار مالیاتی که گفته می شود ۴۰ تا ۶۰ هزار میلیارد است را بگیریم. نظام مالیاتی صحیح، نجات دهنده اقتصاد است؛ مالیات نقدینگی را به سمت تولید هدایت می کند. اگر نظام مالیاتی سیستمی شود جلوی فساد و رشوه گرفته می شود.

انتهای پیام/ 


این خبر را هم ببینید:  جمع‌بندی کمیسیون اصل 90 درباره قرارداد ویلموتس؛ کوتاهی‌های وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال/ ارسال گزارش به قوه قضائیه