رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
  • السبت ۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 16 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  باغ نیایش تهران تبدیل به بیمارستان می‌شود؟ زهرا نژادبهرام عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره حل معضل شهروندان منطقه ۵ در حوالی بیمارستان امید، اظهار داشت:  این بیمارستان در بلوار امام حسین نبش همت در یک کوچه بن‌بست قرار دارد و ساخت بیمارستان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 باغ نیایش تهران تبدیل به بیمارستان می‌شود؟

زهرا نژادبهرام عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره حل معضل شهروندان منطقه ۵ در حوالی بیمارستان امید، اظهار داشت:  این بیمارستان در بلوار امام حسین نبش همت در یک کوچه بن‌بست قرار دارد و ساخت بیمارستان و ساختمان‌های مسکونی مقابل آن در کوچه‌ای ۶ متری از فاجعه‌های شهرسازی محسوب می‌شود.

وی افزود: مشکل مردم این محله  چندین بار به اعضای شورای شهر گزارش شد و ما پس از بررسی این مسأله و برگزاری جلساتی با شهردار منطقه و شورایاران تلاش کردیم اقدامات لازم را جهت رفع این معضل انجام دهیم.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران اعلام کرد: قرار است دو تا سه طرح جهت رفع این چالش شهرسازی انجام گیرد که یکی از آنها احداث زیرگذر از اتوبان باکری تا کوچه مربوط به بیمارستان امید است و به زودی اقدامات مناسبی در این راستا صورت می‌گیرد.

نژادبهرام در مورد مذاکره با بنیاد مستضعفان جهت اختصاص بخشی از باغ نیایش به بیمارستان اعصاب و روان در منطقه ۲ اشاره کرد و گفت: در حال حاضر بر اساس بررسی‌های انجام گرفته هیچ استفاده‌ای از این باغ نمی‌شود و فقط خانه سرایداری در آن دایر است که ما از پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان خواسته‌ایم کاربری این باغ را تغییر دهد و آن را در اختیار بیمارستان اعصاب و روان نیایش قرار دهند.

وی گفت: به هیچ عنوان شهرداری به دنبال اخذ مالکیت باغ نیایش نیست و از آنجایی که بیمارستان اعصاب و روان مربوط به جانبازان ۸ سال دفاع مقدس است درخواست کردیم بخشی از این باغ ۵ هزار متری در اختیار بیمارستان قرار گیرد.

این خبر را هم ببینید:  دادگاه رسیدگی به اتهامات طبری/وکیل دانیال زاده: موکلم چاره‌ای جز اخذ تسهیلات بانک ملی نداشته

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران اعلام کرد:‌هر چند که رئیس بنیاد مستضعفان با پیشنهاد شهرداری مخالفت نکرده ولی هنوز اقدام مؤثری علیرغم پیگیری اعضای شورای شهر صورت نگرفته است و امیدواریم بزودی تبدیل باغ نیایش به بیمارستان انجام شود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها