رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۷ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 19 May

به گزارش جامعه نیوز:  بازگشت گروگان ۱۰ ساله گنبدی به آغوش خانواده به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، «محمدرعوف» ۱۰ ساله اول اردیبهشت ماه امسال در خیابان‌های گنبدکاووس در حال بازی کردن بود که توسط افرادی ناشناس با خودروی پراید ربوده و به مکان نامعلومی منتقل شد. پس از اطلاع پلیس از موضوع، بلافاصله اقدامات […]

به گزارش جامعه نیوز:

 بازگشت گروگان ۱۰ ساله گنبدی به آغوش خانواده

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، «محمدرعوف» ۱۰ ساله اول اردیبهشت ماه امسال در خیابان‌های گنبدکاووس در حال بازی کردن بود که توسط افرادی ناشناس با خودروی پراید ربوده و به مکان نامعلومی منتقل شد.

پس از اطلاع پلیس از موضوع، بلافاصله اقدامات اطلاعاتی و پلیسی برای شناسایی گروگانگیران و رهایی گروگان آغاز شد و پلیس در یک قدمی دستگیری این افراد بود که متاسفانه به دلیل اطلاع‌رسانی بی‌مسوولانه یکی از اعضای شورا و همچنینی یکی از کانال‌های فضای مجازی، عملیات پلیسی ناکام ماند و تلاش پلیس برای شناسایی محل اختفاء و دستگیری مجرمان دوچندان شد.

14000209000551 Test PhotoN - بازگشت گروگان ۱۰ ساله گنبدی به آغوش خانواده

14000209000552 Test PhotoN - بازگشت گروگان ۱۰ ساله گنبدی به آغوش خانواده

14000209000553 Test PhotoN - بازگشت گروگان ۱۰ ساله گنبدی به آغوش خانواده

در نهایت پس از هشت روز کار پلیسی مداوم، پلیس آگاهی گلستان موفق شد این گروگان را در استان سیستان و بلوچستان از چنگال گروگانگیر‌های رهایی داده و ساعتی پیش در فرماندهی انتظامی استان گلستان صحیح و سالم در آغوش خانواده جای گرفت.

خانواده «محمدرعوف» و اهالی محله و بستگان با حضور مقابل ستاد فرماندهی انتظامی استان گلستان از تلاش‌های پلیس آگاهی استان گلستان و فرماندهی انتظامی استان تقدیر کردند.

انتهای پیام/۸۳۰۰۴


این خبر را هم ببینید:  دی ماریا بهترین پاسور گل تاریخ سن ژرمن شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها