رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۷ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 19 May

به گزارش جامعه نیوز:  بازگشت اوبامیانگ به ترکیب آرسنال به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از مترو، پیرامریک اوبامیانگ در هفته های اخیر بازی نکرده و ریکاوری داشته است.از چندی قبل وقتی از مسابقات ملی بازگشت، گرفتار بیماری مالاریا شد اما اکنون کاملا احساس بهبودی می کند. مهاجم ۳۱ ساله که کوله باری از […]

به گزارش جامعه نیوز:

 بازگشت اوبامیانگ به ترکیب آرسنال

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از مترو، پیرامریک اوبامیانگ در هفته های اخیر بازی نکرده و ریکاوری داشته است.از چندی قبل وقتی از مسابقات ملی بازگشت، گرفتار بیماری مالاریا شد اما اکنون کاملا احساس بهبودی می کند.

مهاجم ۳۱ ساله که کوله باری از تجربه دارد، به اهمیت رویارویی با تیم تحت هدایت اونای امری در مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا و بازی فرداشب واقف است.

از این رو علاقمند است در ترکیب قرارگرفته و به لندنی ها بتواند کمک کند.

مهاجم سال های دور بورسیادورتموند در روزهای اخیر تمرینات خوبی با تیمش انجام داده و میکل آرتتا، سرمربی تیم را متقاعد کرده در وضعیت آمادگی خوبی بسر می برد.

از آنجایی که در جمعه قبل آرسنال یک بر صفر مغالوب اورتون شد، آرتتا می خواهد دومرتبه تیمش را به جاده رقابت و کسب برد بازگرداند.

خبر خوش  دیگر برای تیم او این است که داوید لوئیس، مدافع با تجربه برزیلی نیز دوره مصدومیت زانو را پشت سرگذاشته و درتمرینات حضور یافته است. اما این که مقابل ویارئال بازی کند، مشخص نیست.

مصاف فرداشب در ورزشگاه دولاسرامیکا به میزبانی ویارئال انجام خواهد شد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  خطه رازوجرگلان از انتخابات می‌گوید/برخی نامزدها در انتخابات حاضرند و در مشکلات غایب

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها