رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  بازگشایی بازار در کهگیلویه و بویراحمد منوط به تصمیم ستاد ملی کرونا به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، با قرمز شدن وضعیت شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد محدودیت‌ها از ۱۸ فروردین اعمال و اصناف و بازاریان و بسیاری از مشاغل سطح ۲ و ۳ و ۴ کرکره‌های مغازه‌های خود را […]

به گزارش جامعه نیوز:

 بازگشایی بازار در کهگیلویه و بویراحمد منوط به تصمیم ستاد ملی کرونا

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، با قرمز شدن وضعیت شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد محدودیت‌ها از ۱۸ فروردین اعمال و اصناف و بازاریان و بسیاری از مشاغل سطح ۲ و ۳ و ۴ کرکره‌های مغازه‌های خود را بستند تا از روند انتقال کرونا جلوگیری شود.

حالا بیش از ۲۱ روز از تعطیلی بازار و اعمال محدودیت‌ها برای این مشاغل در کهگیلویه و بویراحمد می‌گذرد و بلاتکلیف هستند که آیا محدودیت‌ها ادامه دارد یا می‌توانند از روز شنبه مجددا فعالیت خود را آغاز کنند.

در همین خصوص دکتر محمدمهدی بانشی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به فارس گفت: بازگشایی یا ادامه محدودیت‌ها مشخص نیست و ستاد ملی کرونا در این خصوص تصمیم‌گیری می‌کند.

وی با اشاره به اینکه استان تابع ستاد ملی کرونا است، افزود: در جلسه روز شنبه ۱۱ اردیبهشت ستاد ملی کرونا تصمیم‌گیری و به اطلاع مردم رسانده می‌شود.

انتهای پیام/۸۲۰۲۴


این خبر را هم ببینید:  تجلیل از مدافعان سلامت دانش‌آموزی در قرچک

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها