رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 37 خبر


  • چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۹ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 3 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  بازدید نمایندگان مجلس از مراکز هسته‌ای پیام خاصی دارد/ محکم پای دستاوردهایمان ایستاده‌ایم ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس درباره بازدید نمایندگان مجلس به ویژه اعضای کمیسیون امنیت ملی از مراکز هسته‌ای کشورمان اظهار داشت: این اقدام را در شرایط فعلی مناسب […]

به گزارش جامعه نیوز:

 بازدید نمایندگان مجلس از مراکز هسته‌ای پیام خاصی دارد/ محکم پای دستاوردهایمان ایستاده‌ایم

ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس درباره بازدید نمایندگان مجلس به ویژه اعضای کمیسیون امنیت ملی از مراکز هسته‌ای کشورمان اظهار داشت: این اقدام را در شرایط فعلی مناسب می‌دانم که می‌تواند اثرات مثبتی بر روحیه دانشمندان و فعالان این حوزه بگذارد. 

وی درباره اثرات این بازدید گفت: این کار می‌تواند پیام خاصی را به طرف مقابل ارسال کند تا او متوجه شود که جمهوری اسلامی برای حصول منافعش با هیچ کس شوخی ندارد. 

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: نمایندگان این کمیسیون ضمن بازدید از مراکز هسته‌ای و آشنایی با روند فعالیت‌های آنها، با آخرین اقدامات توسعه کمی و کیفی این مراکز آشنا شده و با برخی فعالان آن گفت‌وگو خواهند کرد. 

رضایی خاطرنشان کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به صورت قاطع پای دستاوردهای هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران ایستاده است. 

انتهای پیام/ 


این خبر را هم ببینید:  تمام نظارت‌های فراتر از پادمان مانند پروتکل الحاقی باید قطع شود

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها