پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

بازدید مجمع نمایندگان تهران از شهرک باستی‌هیلز

به گزارش جامعه نیوز:

 بازدید مجمع نمایندگان تهران از شهرک باستی‌هیلز

زهره‌السادات لاجوردی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: مجمع نمایندگان تهران امروز بازدید از منطقه لواسان و جلسه با امام جمعه و مقامات لواسان را در دستورکار خود داشتند.

وی افزود: در جلسه‌ای که با حضور امام جمعه، بخشدار،‌ شهردار و دادستان لواسان برگزار شد، مسائل مختلف لواسان به ویژه بحث زمینخواری مورد بحث و بررسی قرار گرفت. 

نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: عمده زمین‌خواری‌ها در این منطقه به تغییر کاربری زمین‌های کشاورزی به مسکونی اتفاق افتاده که این مسئله ناشی از ضعف در قانون به ویژه در ماده ۱۰۰ قانون شهرسازی بوده است که باید اصلاح قوانین در این حوزه در دستورکار قرار گیرد. 

لاجوردی خاطرنشان کرد: در ادامه، نمایندگان تهران بازدیدی را از شهرک باستی‌هیلز داشته‌اند که متأسفانه در این شهرک آنطور که گزارش شد همه زمین‌ها، همه ساخت‌و سازها با تغییر کاربری زمین کشاورزی به مسکونی با سوءاستفاده از ضعف‌های قانونی گرفته است. 

وی افزود: مجمع نمایندگان تهران همچنین بازدیدی از جاده تلو داشتند که از جمله مشکلات حاشیه این جاده می‌توان به بحث زباله‌های ریخته شده در حاشیه جاده، سگهای ولگرد، نبود روشنایی و عدم نصب گاردریل در کنار جاده اشاره کرد.د

وی گفت: در جریان این بازدید، دادستان لواسان عنوان کرد که تا ۶ کیلومتر این جاده از سمت لواسان پاکسازی صورت گرفته است.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  چرا طرح شفافیت آرا هنوز در دستور کار صحن مجلس قرار نگرفته است؟

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *