پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
بازدید عضو شورای اسلامی شهر تهران از 3 پروژه عمرانی - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

بازدید عضو شورای اسلامی شهر تهران از ۳ پروژه عمرانی

به گزارش جامعه نیوز:

 بازدید عضو شورای اسلامی شهر تهران از ۳ پروژه عمرانی

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس مجید فراهانی رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای اسلامی شهر تهران، از روند تکمیل و آماده سازی چند پروژه مهم عمرانی در نقاط مختلف پایتخت بازدید میدانی بازدید کرد.

این بازدید با حضور صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و تنی چند از مدیران این معاونت، از محل پروژه احداث زیرگذر کوی نصر آغاز شد تا ضمن پایش ترافیک صبحگاهی محدوده تقاطع بزرگراه های شهید چمران و جلال آل احمد، انجام مراحل تکمیلی این پروژه راهگشای ترافیکی مورد بررسی قرار گیرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در ادامه به پروژه احداث مرکز نمایش‌های آئینی صبا رفت تا اقدامات معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با هدف بازفعال سازی این پروژه نیمه تمام فرهنگی را مورد پیمایش قرار دهد.

در ادامه این بازدید میدانی، آخرین وضعیت اجرایی پروژه بهسازی پیاده راه لاله زار مورد پایش قرار گرفت و درباره اقدامات باقی مانده به منظور تکمیل و آماده سازی این طرح بحث و تبادل نظر شد.

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای اسلامی شهر تهران هم اکنون در حال بازدید از آخرین وضعیت اجرایی پروژه احداث ساختمان خانه شهر است؛ پروژه ای که به تازگی وارد مرحله اجرای نازک کاری و تکمیل نما شده است.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  ترافیک نیمه سنگین در ورودی‌های پایتخت/ «باران» مهمان جاده‌های شمالی در 2 روز آینده