رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 122 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  بازدید سرزده رئیس کل دادگستری تهران از حوزه قضایی قرچک به گزارش خبرگزاری فارس، محمدجواد حشمتی مهذب، رئیس کل دادگستری استان تهران به صورت از پیش اعلام نشده از بخش‌های مختلف حوزه قضایی شهرستان قرچک بازدید به عمل آورد. رئیس کل دادگستری استان تهران از شعب دادگاه و دادسرا، دوایر اجرای […]

به گزارش جامعه نیوز:

 بازدید سرزده رئیس کل دادگستری تهران از حوزه قضایی قرچک

به گزارش خبرگزاری فارس، محمدجواد حشمتی مهذب، رئیس کل دادگستری استان تهران به صورت از پیش اعلام نشده از بخش‌های مختلف حوزه قضایی شهرستان قرچک بازدید به عمل آورد.

رئیس کل دادگستری استان تهران از شعب دادگاه و دادسرا، دوایر اجرای احکام مدنی و کیفری بازدید و با قضات و کارکنان اداری به گفت‌وگو پرداخت و در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.

وی در ادامه از ساختمان در حال ساخت این واحد قضایی که حدود ۷۰ درصد مراحل پیشرفت آن صورت پذیرفته از نزدیک دیدن کرد و دستورات لازم را در خصوص تسریع در روند تکمیل پروژه مربوطه صادر کرد.

حشمتی با تاکید بر لزوم کاهش جمعیت کیفری زندانیان و به ویژه نسوان، راهکار‌های مدیریتی و قضایی لازم را ارائه و خطاب به دادستان این شهرستان دستور داد تا در خصوص اعطای مرخصی به زندانیان به ویژه زنان و پیگیری مشکلات آنان اقدامات فوری اعمال شود.

فریدون محمدی، رئیس دادگستری شهرستان قرچک با ارائه توضیحاتی گفت: با تلاش‌های صورت گرفته توسط همکاران و بررسی دقیق پرونده‌های قضایی در حال حاضر زندانی مالی از این واحد قضایی تا سقف زیر ۳۰ میلیون تومان در زندان وجود ندارد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  جریمه سنگین اپل توسط اروپا

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها