رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۶ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 18 May

به گزارش جامعه نیوز:  بازدید سرزده رئیس کل دادگستری استان تهران از حوزه قضایی قرچک به گزارش خبرگزاری فارس از تهران، محمدجواد حشمتی مهذب رئیس کل دادگستری استان تهران به صورت از پیش اعلام نشده از بخش‌های مختلف حوزه قضایی شهرستان قرچک بازدید به عمل آورد. وی از شعب دادگاه و دادسرا، دوایر اجرای احکام […]

به گزارش جامعه نیوز:

 بازدید سرزده رئیس کل دادگستری استان تهران از حوزه قضایی قرچک

به گزارش خبرگزاری فارس از تهران، محمدجواد حشمتی مهذب رئیس کل دادگستری استان تهران به صورت از پیش اعلام نشده از بخش‌های مختلف حوزه قضایی شهرستان قرچک بازدید به عمل آورد.

وی از شعب دادگاه و دادسرا، دوایر اجرای احکام مدنی و کیفری بازدید و با قضات و کارکنان اداری به گفت‌وگو پرداخت و در جریان مسائل و مشکلات آن‌ها قرار گرفت.

رئیس کل دادگستری استان تهران در ادامه از ساختمان در حال ساخت این واحد قضایی که حدود ۷۰ درصد مراحل پیشرفت آن انجام گرفته از نزدیک دیدن کرد و دستورات لازم را در خصوص تسریع در روند تکمیل پروژه مربوطه صادر کرد.

حشمتی با تدکید بر لزوم کاهش جمعیت کیفری زندانیان و به ویژه نسوان، راهکار‌های مدیریتی و قضایی لازم را ارائه و خطاب به دادستان این شهرستان دستور داد تا در خصوص اعطای مرخصی به زندانیان به ویژه زنان و پیگیری مشکلات آن‌ها اقدامات فوری اعمال شود.

فریدون محمدی رئیس دادگستری شهرستان قرچک با ارائه توضیحاتی گفت: با تلاش‌های انجام گرفته توسط همکاران و بررسی دقیق پرونده‌های قضایی در حال حاضر زندانی مالی از این واحد قضایی تا سقف زیر ۳۰ میلیون تومان در زندان وجود ندارد.

انتهای پیام/س


این خبر را هم ببینید:  الهام علی ‌اف: 17 مسجد در شهر شوشا از سوی نیروهای ارمنستانی تخریب شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها