رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۴ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 21 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  بازدید اعضای کمیسیون عمران از مناطق آسیب‌دیده از سیل استان گلستان محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: امروز هیأت ویژه کمیسیون عمران مجلس از مناطق آسیب دیده از سیل استان گلستان بازدید کرد. وی افزود: در جریان این بازدید، […]

به گزارش جامعه نیوز:

 بازدید اعضای کمیسیون عمران از مناطق آسیب‌دیده از سیل استان گلستان

محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: امروز هیأت ویژه کمیسیون عمران مجلس از مناطق آسیب دیده از سیل استان گلستان بازدید کرد.

وی افزود: در جریان این بازدید، از چندین روستای استان گلستان بازدید کردیم و سعی شد آخرین وضعیت مناطق آسیب دیده مورد بررسی قرار بگیرد.

رضایی کوچی با تشریح دیگر جزئیات این بازدید بیان کرد: در جریان این سفر تأکید شد که بنیاد مسکن، مصالح مورد نیاز را به صورت عمده تأمین کرده و در اختیار مردم و پروژه های بازسازی قرار دهد و در پرداخت تسهیلات بازسازی مناطق آسیب دیده از سوی بانک ها تسریع شود.

وی با اشاره به اینکه اعضا از نزدیک در جریان مشکلات قرار گرفتند،‌گفت: روند بازسازی و نوسازی مناطق آسیب دیده استان گلستان آغاز شده و در شرایط کنونی بنیاد مسکن در حال آواربرداری و گودبرداری مساکن تخریب شده است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز و زمستان، اعضای کمیسیون بر ضرورت تسریع در روند بازسازی مناطق آسیب دیده استان گلستان تأکید کردند تا قبل از شروع بارندگی و سرد شدن هوا، مساکن ساخته شده و به مردم تحویل داده شود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها