رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
  • الأحد ۲۳ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 7 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  بازدید اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس از بانک اطلاعات ایرانیان در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی علی بابایی‌کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس امروز از بانک اطلاعات ایرانیان در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بازدید کردند. […]

به گزارش جامعه نیوز:

 بازدید اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس از بانک اطلاعات ایرانیان در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

علی بابایی‌کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس امروز از بانک اطلاعات ایرانیان در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بازدید کردند.

وی افزود: مسؤولان این بانک اطلاعاتی گزارشی درباره این بانک اطلاعاتی را به اعضای کمیسیون ارائه دادند که طبق گزارش‌های ارائه شده پیشرفت‌ها برای تکمیل این بانک اطلاعات از سوی وزارت تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی رضایت‌بخش بود.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: طبق گزارش ارائه شده توسط مسؤولان مربوطه ۷ میلیون ایرانی فاقد هرگونه بیمه هستند که باید هر چه زودتر تدابیر لازم برای این منظور اندیشیده شود.

بابایی خاطرنشان کرد: به دنبال تأکید مقام معظم رهبری برای این مشکل کمیسیون اجتماعی مجلس نشست‌هایی را با سازمان برنامه و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای بیمه همه افراد اعم از شاغل و بیکار در دستور کار خود دارد.

وی افزود: همچنین طبق گزارش ارائه شده به این اعضای کمیسیون در جریان این بازدید بن کالای حمایت معیشتی به ۳۴ میلیون ایرانی پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  جزئیات نشست مجلس و دولت درباره بورس| قالیباف: مردم باید پاسخ اعتماد خود به بازار بورس را بگیرند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها