پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

بازدید استاندار خراسان رضوی از ۲ واحد صنعتی و تولیدی

به گزارش جامعه نیوز:

 بازدید استاندار خراسان رضوی از ۲ واحد صنعتی و تولیدی

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان در ادامه بازدیدهای هفتگی خود امروز از دو شرکت پویا گستر خراسان و گروه صنعتی اترک شیمی شرق بازدید کرد.

در شرکت پویا گستر خراسان از مجموعه گروه صنعتی پارت لاستیک که قطعات خودرو از جمله نوارهای لاستیکی خودرو را تولید می‌کند، ۸۰۰ نفر مشغول به کار هستند.

در این بازدید مدیران شرکت در جلسه‌ای که به‌منظور بررسی مشکلات و موانع تولید در محل این شرکت برگزار شد، در خصوص طرح‌های توسعه‌ای شرکت گزارشاتی را ارائه کردند.

همچنین در گروه صنعتی اترک شیمی شرق به‌عنوان یک واحد تولیدکننده رنگ ساختمانی و متعلقات آن ۱۳۰ نفر مشغول به کار هستند و محصولات این واحد صد درصد به منظور صادرات تولید می‌شوند.

لازم به ذکر است؛ در ادامه برنامه‌های امروز با حضور استاندار خراسان رضوی جلساتی با سرمایه‌گذاران به منظور شناسایی و رفع موانع تولید نیز برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ جلسه ستاد سیاست‌‌گذاری تحقق شعار سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» با حضور محمدصادق معتمدیان و مدیران ارشد اجرایی استان در راستای رفع موانع تولید دیروز نیز برگزار شده بود.

انتهای پیام/ ۷۰۰۵۱


این خبر را هم ببینید:  بهترین سن «بارداری» چه سنی است؟

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *