رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 94 خبر


  • چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۵ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 23 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  بازار خودرو را نباید به وزارتخانه‌ای که وزیر ندارد سپرد به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سید سلمان ذاکر نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۱۹ شهریور) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اشهار داشت: ارکان سازمان بورس دارای اساسنامه، هیات مدیره، رییس، بازرس […]

به گزارش جامعه نیوز:

 بازار خودرو را نباید به وزارتخانه‌ای که وزیر ندارد سپرد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سید سلمان ذاکر نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۱۹ شهریور) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اشهار داشت: ارکان سازمان بورس دارای اساسنامه، هیات مدیره، رییس، بازرس و حسابرس است، آنها باید برای حفظ، ثبات و آرامش در بورس اقدام کنند.

وی افزود: آنها قسم خورده‌اند مصالح کشور را رعایت کنند که اگر این اتفاق رخ نمی‌دهد، یعنی تجربه کافی در اداره بورس ندارند. مردم در بورس سرمایه‌ گذاری کرده اند، نهاد عمومی غیردولتی و حاکمیتی که یک شبه قفل کرده و هزار هزار میلیارد ضرر به مردم وارد کرده است، لذا اگر قصور و تقصیری در اداره بازار بورس وجود دارد درخواست می‌کنیم که قوه قضاییه و سازمان بازرسی به این موضوع مهم رسیدگی کنند.

نماینده ارومیه در مجلس در تذکری دیگری درباره خودرو تصریح کرد: دولت بازار خودرو را رها کرده و می‌خواهد که وزارت صمت آن را اداره کند. وزارتخانه‌ای که وزیر ندارد؛ اگر رییس جمهور در روز رای اعتماد حضور پیدا می‌کرد به این شرایط گرفتار نمی‌شدیم که خودروی ۲۰ میلیونی را ۱۲۰ میلیون تومان می‌فروختند.

انتهای پیام/ 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها