پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
بادامچیان فقدان هنرمند ارزشی مرحوم «احمدعلی راغب»‌ را تسلیت گفت - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

بادامچیان فقدان هنرمند ارزشی مرحوم «احمدعلی راغب»‌ را تسلیت گفت

به گزارش جامعه نیوز:

 بادامچیان فقدان هنرمند ارزشی مرحوم «احمدعلی راغب»‌ را تسلیت گفت

به گزارش خبرگزاری فارس، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، درپی درگذشت هنرمند انقلابی و ارزشگرا مرحوم احمد علی راغب پیام تسلیتی صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

درگذشت هنرمند انقلابی و ارزشگرا مرحوم احمد علی راغب را به رهبر معظم انقلاب که هنر و هنرمند شناسی گوهر شناس است و به جامعه هنری کشور تسلیت می گویم.

سالهای سال با این هنرمند به راستی هنرپیشه ارزشی آشنایی داشتم؛ قبل از پیروزی انقلاب و در آن دوران خفقان و سخت با شاعران بزرگی چون حمید سبزواری ، مشفق کاشانی و … از همکاری او با گروه شعار و سرود موتلفه اسلامی در سالهای ۵۶ – ۵۷ بهره مند بودیم و پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز آهنگ سازی او برای سرودهای انقلابی همچون این پیروزی خجسته باد و الله اکبر، خمینی رهبر که به راستی سرودهایی حماسی و جاودانه هستند، از خدمات ارزشمند این استاد بزرگ هنر انقلابی است.

افتخار داریم که سرود حزب موتلفه اسلامی را نیز این هنرمند بزرگ و با صدای افتخارآفرین هنرمند والا آقای محمد گلریز ساخته است.

درگذشت او را تسلیت گفته و برای او علو درجات و غفران واسعه الهی مسالت دارم و فقدانش را به خانواده محترم او، یاران هنرمندش و دوستان موتلفه ای او تسلیت می گویم.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  قدرت در آمریکا در اختیار 50 خانوار است